Tapatalk

culy

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
297
Lokacija
Apatin
Od sada svi korisnici Android i iPhone mobilnih telefona mogu pristupati forumu preko Tapatalk aplikacije.
 
Evo koju meni poruku moj android uputi kad hocu preko tapatalk na forum da pristupim. "the url is not supported by tapatalk,please choose other browsers"
 
Ja pristupam preko tapatalk-a i sve je u najboljem redu. Ne valja ti verzija verovatno.
 
Verovatno je do verzije tapatalk-a. I sama sam imala ranije problema. Najbolje je otici preko Pretrazivaca na forum, pa kada ponudi da se skine tapatalk za laksi pristup, skinuti tu verziju. Meni radi odlicno.
 
Skinuo verziju sa sajta ovde,i dalje nece,pokusao sam da se registrujem na tapatalk,ni to nece. Ma,nema veze,moze i ovako da se prati i pise na forumu pomocu telefona.
 
Da li si probao, na Ttalk-u,da bez registracije prvo pronadjes forum,dakle Poljoinfo,pa kad udjes na njega da se registrujes? Ako to ne bude moglo,onda nema pomoci :)
 
pozdrav....imam tu aplikaciju na tel.sve radi odlicno,samo me interesuje jel ikako moguce da se slike mogu postavljati na forum preko tapatalk....
 
Mogu , ako je novija verzija tapatalka, kad kucas post imas dole slicicu foroaparata. Postoji mogucnost kacenja neke fotografije iz telefona ili fotografises pa kacis.
 
Skini novu na marketu i to je to , a za Vlad_progressive , citam i u drugoj temi da imas problem prilikom trazenja foruma, da li si uspeo da nadjes bilo koji drugi forum ili ne nalazi ni jedan ?
 
Druge forume nisam ni trazio jer ih i ne posecujem. Kasnije sam odustao od tapatalk-a jer sam poceo koristiti chrome umesto opere pa mogu pisati na forumu iako mi chrome vise trosi bateriju. Jedini je problem sto mi neda da prekopiram link pa ne mogu da postavljam slike al dobro bar mogu da pisem....
 
Jeste da je preko tapatalk-a brze ali baterija ce se isto trositi, jer cete od sad i duze biti online. Znam po sebi :)
 
Imam problem sa postavljanjem slika preko tapatalka, na starom mobu je radilo sve ok ,android 2.neki ,sad na novom mobu android 4.3 verizja tapatalka sa marketa ,sve radi ,ali slike ne mogu da ubacim u poruku ?
 
Meni traje dugo upload slike. Toliko dugo da pomislim da je zablokiro. Kad kacite sliku kacite ju na forum ili tapatalk seever?
 
Gde se slika kaci pojma nemam (mislim da je tapatalk server) ali meni sa iphonom radi super u zadnje vreme!
 
Nazad
Vrh