Leopard i IMT plugovi

U plamenu sam uzeo i deflektore i plazove nove i posle 20 hektara morao sve ponovo kupovati. Kvalitet nula
Deflektori u Čantaviru koštaju 1500 dindži
 
Jos jedno pitanje.
Danas sam menjao plazove i stavio sam umetke na daske.
E sad jel dovoljno za umetke samo da budu zavrnuti ili ih treba i zavariti za dasku ?

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ne znam za druge ali ja sam prošle godine na leoparda stavio umetke na daske i samo sam ih zavrnuo sa šrafovima i lepo su radili e sad kakva su iskustva drugih to ne znam
 
¸uzmi onda od hudjika.a ove sto sam ja kupio,jedan odgovara 100 %,a dva trebam samo probusiti po jednu rupu!a kvalitet je ekstra!
 
Ja sam raonike kupovao kod cantaviraca i vecinom kod hudjika..me sumnjam u kvalitet,bar se kod mene ne tupe i ne trise tako brzo,i zadovoljan sam..drug moj dobar je pre dve sezone uzeo daske i raonike(sve se radi o 757 plugovima) kod plamena i sad je opet menjao raonike,stavio hudjikove,ovi nisu poorali ni 60 kj i vec nece u zemlju,katastrofa...a daske su kisnule celu proslu zimu i u opste nisu zardjale..da covek ne poveruje..meni od jace rose oma navata malo rdje a ovima nista..ko bi reko..
 
Brat uzeo raonike kod hudjika za imt 755 poorao oko 5ha i istupili se,morao da vrati stare da bi zavrsio oranje,a sa ovima nezna sta da radi,mislim da je zvao da reklamira! Da pitam kako da ih naostri ako mu ne reklamiraju!
 
Pa sad stvarno ne znam sta da ti kazem..na jednom 757 ti sa kljunom evo vec 4ta sezona cak ni kljun nisam okretao..100 kj poorali garant..a tvom bratu tako brzo,to nije nesto kako treba sigurno..
 
Gledam danas plazove za Leoprada pravi gredelj da kupim. Za 1. brazdu je lako. Samo 1 plaz i to je to dok pozadi imaju neka 3 elementa. Kako sam shvatio ima glavni i pomocni plaz i jos neki odozgo na koji se montira pomocni plaz. Ispravite me ako gresim.
 
Imas i 4 element a to je trougao ispred plaza koji je gotov a ako ga ne zamenes kao da nisi menjao plazeve ima da se pojedu veoma brzo novi.

Zadnji plaz,trougao,veliki plaz,mali plaz iznad njega i peta tacnije ploca preko malog i velikog.
 
Imas da kupis na pijacu petkom u Šapcu.A moze ti poslati i brzom postom.Ako si zaintersovan za tf javi se u pp,da ne ispadne ovde reklama.
 
Znam da odgovara lezaj od elektromotora 1,5kw,tako mi rekao majstor kad je menajo lezajeve na motoru,"ostavi ove stare odgovaraju za crtalo od IMT pluga".
 
Da li neko zna gde ima treca brazda za 610.14? I da li se podudara od 757?
I kako se krecu cene?
 
Jedno pitanje, koje bi glave odgovarale za 754 da se podigne klirens da bolje zaorava? Noge mi trebaju. Hvala Marku na ispravci...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh