Leopard i IMT plugovi

Evo imam ti jedne odmah dati a sutra doneti jos najmaanje pet

- - - - - - - - - -

IMT 754 spremljeni u rezervi dva para..

- - - - - - - - - -

Raonici za IMT 754

- - - - - - - - - -

Ovaj par gore je iz 1980 te godine navario sam ih za rezervu..znas kakav je to materijal...kad ga brusilica sece javlja se plava a ovaj drugi je bio od Hudjika...obicno gvozdje....
 
Jel su ovo tvoji skinuti sa tvog 754? Kao sto rekoh, rado cu ih primiti na poklon ili kupiti i odmah namontirati da probam.

Neverovatno da ti Hudjikovi ne odgovaraju. Verujem da ne mogu da se uporede sa original Kverneland raonicima, ali opet ja sada kada bih kupovao raonike, kupio bih u Hudjik radnji.
Kakve su ti daske na 754 posle ovoliko godina? Kod mene i dalje odlicne, kao i na jos 3 pluga kod mene u selu.
 
Poslednja izmena:
Jel su ovo tvoji skinuti sa tvog 754? Kao sto rekoh, rado cu ih primiti na poklon i odmah namontirati.

Neverovatno da ti Hudjikovi ne odgovaraju. Verujem da ne mogu da se uporede sa original Kverneland raonicima, ali opet ja sada kada bih kupovao raonike, kupio bih u Hudjik radnji.
Kakve su ti daske na 754 posle ovoliko godina? Kod mene i dalje odlicne, kao i na jos 3 pluga kod mene u selu.
Daske su kao nove a Hudjikovi raonici su od obicnog gvozdja..daju da se otkivaju na hladno...pa sam ih navarivao i na plugu su mu navareni i ova dva para imam u rezervi samo sto su ona dva gornja original dosla uz plug...

- - - - - - - - - -

vidis daske...ko nove.
 
Nasao sam stitnik od starog topa u vojnom otpadu i od njega koristim materijal za potrebe..znas kako je zilav i otporan na habanje i ne lize se brzo kao od gibnja od auta.
 
Kolega, nisi razumio. Meni se masa hvata na sam pretpluznjak, tj na nogu pretpluznjaka i to bude kao da vucem dva naviljka sijena za sobom. Ne stopa mi izmedju pretpluznjaka i rame, nego bas sam pretpluznjak...

nema veze, bacio sam ih na tavan i neka cekaju neka sretnija vremena da nabavim bolji malcer ili kombajn sa sjeckom ;)

Da to je normalna pojava pošto je mali predplužnjak pa masa prolazi iznad njega i hvata se na nosač. Tako zna biti i kod mene na Lemkenu pošto su mali predplužnjaci, no plug je visok pa mu to nesmeta, prilikom okretanja to spadne. Sad kad mu stavim M2 visoke predplužnjake za zaoravanje kukuruzovine više nebude tih problema.
 
Kolega, kako mi se cini da cu ja dva ova kverneland naruciti, vec se dosta dugo vrte na tom oglasu... 18 funti po komadu je DZABE kad usporedis s deflektorima iz male privrede a ovi se vode kao koristeni samo sto nisu, vidi se na slici na nisu. I sto je najvaznije od svega, 100% original kverneland s originalnim nosacem koji na nase plugove pase bez ikakvih prepravljanja.

Za tebe i Marka da podelite. Pozdrav
http://www.kupujemprodajem.com/Defl...gel-noot-29261493-oglas.htm?filter_id=3527479
 
Druze, neces verovati ali juce sam kupio ovo, i kontaktirao Bobo-a. U utorak mi stizu ovi deflektori, a u subltu dva komada odnosim kod Bobovog rodjaka u Bg :)
 
Bobo šta misliš o onim deflektorima za naše vogel.not plugove,valja li ono.Kupio bih ja nji nek su skupi i jednom riješio
Mirko ako naletiš na još dva trebaju meni pa ćemo se dogovoriti oko transporta.
 
Evo, Markokg ti je sve napisao. Kupili smo ova 4 komada pola-pola za nase "kverneland" plugove. Ako naidjes negdje na original deflektore od original materijala (ne SPAREX ili slicne) to odmah kupuj po ovakvim niskim cjenama. Od original kverneland materijala ne postoji bolji kad se radi o poljoprivrednim prikljuccima.

Ja znam da cemo biti 100% zadovoljni s ovim deflektorima.
 
Ko ce ga znati, mozda je razmak rupa standardan ali ja mislim da ovi ne pasu na nase male vogele jer je kod nas mal razmak izmedju sarafa za nosac deflektora. 754 ima kverneland glave koje imaju dosta velik razmak od sarafa do sarada (bar mi se tako cini) koji je dosta veci nego na FOP Vogel plugovima...

Marko ce ove deflektore odnesti do mog ujaka koji ce ih preuzeti a za 20-og ili 21-og idem kod ujaka na Sv. Jovana i ostavit cu mu pare a ujak kad bude dolazio u HR ce ih ponesti tako da ih ja u zivo necu vidjeti sigurno do proljeca ako ne bude nekih vanrednih prilika. Cim dodju u moj posjed, pokusat cu ti jedan namontirati na FOP Vogel-a da vidis kako mu stoje.

Marko kad ih dobije, neka premjeri razmake rupa na deflektorima pa ces odmah sve znati da li ti pase ili ne ;)
 
Jaooo, ima da predju pola Srbije dok dodju do mene... Marko svakako treba ici do mog ujaka po svoje pare, jel tako? Previse mudrujete a meni se nikud ne zuri...

Ako imate kakve pametne prijedloge, saljite na PP da ne trujemo ovdje ljudima...
 
Nazad
Vrh