Leopard i IMT plugovi

Ja sada imam trobraznog leoparda, bukvalno posle metar, on je na radnoj dubini....
 
Ja se dvoumim da kupim jednog leoparda kockasti. Trazi covek 500 evra kaze da je poorao samo dva tri hektara zahvata 2x30 ci daje plug bukvalno nov.
 
Ja mislim da mozes naci i povoljnije.. Ali ako bas hoces taj zato sto je ocuvan onda dobro pogledaj... Pitanje zasto gazdi toliko dugo stoji a uzrao samo 2h???
 
Ja mislim da mozes naci i povoljnije.. Ali ako bas hoces taj zato sto je ocuvan onda dobro pogledaj... Pitanje zasto gazdi toliko dugo stoji a uzrao samo 2h???
Pa i ja razmisljam takodje na taj nacin. Jeste malo cudno, ali nisam ja bas resio da pazarim njega zato sto je ocuvan, video sam u oglasima i pozvao i vlasnik mi je rekao sta ima da kaze. Neznam ni sam sta da mislim, a trebao bi mi jedan plug.
 
Pa i ja razmisljam takodje na taj nacin. Jeste malo cudno, ali nisam ja bas resio da pazarim njega zato sto je ocuvan, video sam u oglasima i pozvao i vlasnik mi je rekao sta ima da kaze. Neznam ni sam sta da mislim, a trebao bi mi jedan plug.
Odes, pogledas i vidis pravo stanje pluga. Ma da crtala mi (po zubima tanjira) govore da je uzorao malo vise:osmeh:
 
Sutra idem po ovaj plug IMT 756 ima ulaganja u njega ,sledi sređivanje
img0024.jpg
img0039.jpg
img0026.jpg
img0028.jpg
img0029.jpg

img0035.jpg
 
Dobar izbor Kolega, ruja ore sa njim u svim uslovima, i u ritu ako uopste imate takve njive,ja sam trazio takav plug pre par godina ali nisam nasao i kupio nov IMT- Vogel isto takav plug , u stvari samo su daske i raonici sa deflektorima manje i Austrijske :ppozdrav:
 
Nema točak ,crtalo, peraja ,deflektore, umetak daske prve treba zamenuti druge dve su krpljene, poslužiće za ovu godinu a posle ćemo već videti. Zadnji plaz je malo dobio al nije strašno bitno mi je da noga nije zakrivljena i uglavnom koliko sam video plug je u celosti,cena mu je bila pristupačna zato sam se odlučio za njega.

- - - - - - - - - -

Krital jel to tvoj IMT-Vogel jel imaš dimenzije tog pluga da uporedim sa ovim

- - - - - - - - - -

Znaci, posle duge pretrage, konacno si pazario plug. Neka je sa srecom. Da te dugo sluzi :ppozdrav:
Marko dal sam se usrećio s njim ili nisam to ću tek videti. :sta:Tek sad vidim koliko je naći dobar plug .Ovaj u ovakvom stanju je daleko od toga ali sam izgubio volju da idem i tražim više.Onaj kverneland 756 što sam prodao tvom kolegi je u daleko boljem stanju i prošli ste super, takav plug za te pare ste mogli samo kod mene naći.:ppozdrav:
 
i ja juce izprobao novi plug koji sam pazario pa malo sredio :ppozdrav:
img20141105160940.jpg

img20141105161055.jpg

ali imam problem sa koso vucom.topling ukoso ide,ide prema neoranom,kad namestim da topling ravno stoji onda prednja brazda skoro nista ne hvata,sve lepo ide,volan ne vuce ustranu,jedino sto topling ode puno levo kaneoranom.sve mi se cini da je osovina siroka za ovaj traktor.ali da cujem malo iskusnije ljude :sta:
 
... mozda bi trebao da se rasiri zadnji kraj traktora, koliki je zahvat pluga u odnosu na unutrasnje rastojanje tockova?
 
Imt 757.35

- - - - - - - - - -

*Kremator* nisam merio rastojanje tockova

- - - - - - - - - -

Koliko treba da bude rastojanje zadnjih tockova naspram ovog pluga? negde se pisalo o tome ali sad na brzinu ne mogu da nadjem
 
Nazad
Vrh