Leopard i IMT plugovi

Matić je napisao(la):
Bobo slobodno nemoj se nicega bojati.577 je cudo od traktora

:haha: :D :ppozdrav:

Sto bi moj drugar rekao: 'Jeste, mom traktoru je tesko a tvoj svemoguci 577 ce da vuce taj plug!?' I vukao je.... :haha: :haha: :haha:

Probao sam da orem u sojistu bez prednje vuce sa 3x14 ali nije to to, barem kod mene.

Jbg Miroslave, sredi mu kabinu ako ti malo buke smeta i teraj! :cool:
 
Ej jel zna neko ima li ko da se menja samnom imam imt 755 a hocu da se menjam za imt 756
 
rece meni komsija da je u smed.. palanci platio oko 95 eura, neznam dali moze da se nadje polovan.
 
Pogledajte na otpadima starog željza, ja sam prošle godine bio naletio na jedan nudio mi ga na kilo. Nisam ga uzeo, jer nisam imao potrebe za njime.
 
Tocak za IMT plug se UVIJEK moze nekome dobro prodati...

Ja sam s prvim tockom imao vise srece nego pameti i dobijem ga u zamjenu da covjeku pokosim neku bascu mojom roto-kosiicom. Vrijednost posla 150 Kn (oko 20€). istina, nosac tocka je bio grbav i tocku samom je trebalo malo "doterivanja" ali piksna nova, osovina kao nova. odnio nosac bravaru da ga ispravi i za to mi uzme 2l coca-cole...

Drugi tocak sam kupio za 500Kn u skoro original stanju. Piksna je malo potrosena, tako da tocak ima malo lufta, ali sam tocak je kao nov. Za ovaj sam dao 500Kn (malo manje od 70€) s time da sam imao oko 130-140Km tamo i nazad i jos uvijek mislim da sam jeftino prosao...

Glavno je samo pronaci nosac za tocak s vintom, a tocak moze biti i pomotan. Kad se pikse na mojim tockovima potrose, stavit cu glavcinu sa stojadina i tocak s gumom, tako da imam jak kuglicni lezaj u njima koji se nikada potrositi nece, niti ce se rasklimati tako lako. Ovako je jedan moj kolega prepravio svoj tocak i puno je zadovoljniji.

Nov IMT tocak sam nasao u jednoj trgovini po cjeni 1800Kn (250€) i malo je falilo da ga odem kupiti. Poljski tockovi koji se preko dva cuga montiraju na plug kostaju oko 500Kn ganc novi u trgovini ali nesto nisam zadovoljan duzinom navoja i mogucnoscu stelanja duine. IMT ima puno vise "prostora" za stelanje a i odmaknutuji je od pluga, tako da tocak ne stopa kad zadnja brazda izbaci iz sebe hrpu kukuruzovine ili slame...
 
dukej je napisao(la):
Evo malo :osmeh: slika mog Leoparda.




pozdrav posto vidim da je tema o leopard i imt plugovima hteo bih da ptam kakvi su ovakvi leopardi al sa 3 brazde da li ima neko takav plug i dal moze reci nesto o njemu tj dal se tesko vuce dal se zagusi u kukuruzovinu i tako!! hvala unapred :ppozdrav:




Post je spojen: [time]1292774088[/time]
_________________________________________________
pozdrav posto vidim da je tema o leopard i imt plugovima hteo bih da ptam kakvi su ovakvi leopardi al sa 3 brazde da li ima neko takav plug i dal moze reci nesto o njemu tj dal se tesko vuce dal se zagusi u kukuruzovinu i tako!! hvala unapred :prijateljski pozdrav:
 
ima u mojem kraju jedan 754, ali je 10" na zalost. inace isti vlasnik ima 755 i kad oru s obadva traktora, poznaju se lijepse brazde od 754 lijepse okrece, lijepse zaorava, lakse se vuce. NO ovaj je 10" i ima onu jos kracu ramu nego 755, pa je naguran i stopa se kukuruzovina u njemu. Moja je preporuka da uzmes 754 ako nadjes na 12" rami ili ako nista drugo, prebaci glave sa "malog" 754 na drugu ramu i uzivaj...

Ovi su slucajno kupili taj plug nekoristen i kad sam im ponudio svoj plug i nadoplatu odustali su od prodaje, jer cim ja nadoplacujem, to je nesto dobro i ostavili ga sebi.

Ako imas priliku, kupuj, pozaliti neces.
 
Ima ga moj prijatelj i odavno ga ne koristi. U pitanju je 12'', niski klirens ( verovatno razlog nekoriscenja), razmak izmedju pluznih tela je 70 cm, daske veoma ocuvane, jedino raonici su mu losi
 
Raonike mu mozes u Plamenu kupiti nove, ili na nosacu raonika probusi rupe da pasu IMT raonici i teraj...

taj plug kupuj, jer su to jako dobri plugovi, pogotovo jer je na 12" rami...
 
Nazad
Vrh