Leopard i IMT plugovi

Gorane nema smisla da kačiš takav plug za nov traktor. :osmeh: Samo i isključivo neki fenseraj koji povećava prinose dok stoji u avliji. :haha:
 
Gorane kako si zadovoljan sa pretpluznjacima???? Ja planiram da ih kupim za moj dvobrazni... Probao sam da orem sa mojim Leopardom 2x35 i Belarus 820 i ja sam prezadovoljan!!! Plug ide odlicno i zaorava sve zivo... Potrosnja nije velika..

Planiram da mu stavim pretpluznjake ali neznam kako ce d ase ponasa tad da li ce da gusi??? Vidim kod tebe Gorane je prvi pretpluznjak najblize dasci,njega si trebao mozda da namontiras napred na mesto prednjeg diska,ali je iseceno to sto je drzalo disk...
 
Gde bre Ćiro da guši taj veliki Leopard sa predplužnjacima i ovako zaorava dobro sa predplužnjacima ima da saranjuje sve živo i mrtvo
 
lepse je za videti oranje kad radi sa pretplužnjacima

- - - - - - - - - -

iskusni orači sa foruma tvrde da dobijes vecu njivu a ujedno i vise rodi kad je za traktorom polovni obrtač iz uvoza :ppozdrav:
 
Lepu cenu imaju.. Skoro koliko sma plug platio.. :osmeh: Inace video sam te nove da se prodaju.. Ako ne nadjem nista mozda uzmem njih..
 
Vredi li ovaj Leopard 30.000din?
biggest20141014171052-14.jpg
biggest20141014171106-14.jpg
biggest20141014171118-14.jpg
Mislim da vredi. Malo farbe i zivaca i mogao bi da se dovede u Bonbona stanje:osmeh: Ako su mu original deflektori, mislim da je malo noviji od ovog sa Goranove slike, tako je kolega mirko 015 pricao(valjda sam dobro procitao). ako ti treba za Rusa, onda mu samo tocak fali, no on se moze napraviti za smesne pare, a opet odradjuje posao
@ jugi,
Ne znam je li ko uspeo da ga slomije kostur na leopardu
 
Mislim da vredi. Malo farbe i zivaca i mogao bi da se dovede u Bonbona stanje:osmeh: Ako su mu original deflektori, mislim da je malo noviji od ovog sa Goranove slike, tako je kolega mirko 015 pricao(valjda sam dobro procitao). ako ti treba za Rusa, onda mu samo tocak fali, no on se moze napraviti za smesne pare, a opet odradjuje posao
Čim sam ga video nazvao sam, ali je na žalost prodat. Nije ni dva cela dana bio u oglasima
 
A kako leopard ide u zemlju, mislim jel ide brzo na zeljenu dubinu ili mu treba vise vremena ?
Kod mene se veoma brzo spusta u zemlju. Samo traktor krene, on ponire kao lud i ostajena zadatoj dubini:osmeh:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
E Radoslave, steta. Bio je bas povoljan, a ako je relativno brzo prodat, verovatno i dobar
 
Kod mene obrnuto, doduše krivi gredelj i jaakoo tvrde uvratine. (Raonici po ps-u.)
 
Ove godine i bez raonika ide u zemlju,trebalo je biti junak u jesen prethodnih godina. Gledao sam ljude,a i sam sam sa jednobraznim isao po njivi a on skakuce kao zec,ali u zemlju nece.
 
Ne znam koji bih plug tražio da dobro radi u ledinama koje nisu orane 15-20god. Bitno je da dobro prevrcu da ne ostaje trava gore i da ide dobro u zemlju, dubinama kod nas ne ide preko 25cm
 
Ja samo krenem, on je vec na radnoj dubini:osmeh: Mada zemlja je meksa i prolecno oranje oko 25cm. Recimo OLT slavonac mnogo sporije zaore od LEoparda, a sa IMT ne znam kako je jer sam vrlo malo radio i to samo sa 755

Nemogu da se pozalim i IMT plugovi idu lepo u zemlju.. Mada sam ja radio samo sa 755 i 756.. Najbitniji su raonici...

A ovaj Leopard sto sad imam ima nove raonike i lepu tezinu tako da me necudi sto tako ide u zemlju...

recimo mnogo bolje ide u zemlju od Leminda isto sa novim raonicima...
 
Nazad
Vrh