Leopard i IMT plugovi

gledam na njihovoj stranici, jel oni imaju vrat za imt 756 vk???? jel znaš koliko su raonici kod njih?

vidim da plamen ima, iako huđik mi je par kilometara bliže
 
Imaju i oni sigurno sve sto se plugova tice ,raonici za 756 ne znam posto su , ja sam ove jeseni kupio za 757(samoostrece) i bili su 3800din(oko 32evra) i vrede svaku paru.
 
Danas kod Huđika, ispravio mi vrat, ima presu od 200t, pa može, htio kupiti novi, on nema, nema ni u Novom Bečeju u tvornici, ni u Bečeju, kod MGM plamena, jedino kod nekog čovjeka u Požarevcu, al bilo mi daleko da idem

kod huđika uzeo još 2 raonika za 756, i sutra montaža
 
uzeo sam samooštreći, malo drugačije izgleda nego na slikama na njihovoj stranici, komad 2700 din, dok takav kod plamena je 2000 din, ili običan kod plamena 1000din, nadam se da će opravdati cjenu, a ispravljanje vrata mi je također naplatio 1000din, i vijci za raonik dođu 40din (puta 6 kom), i to sve bez računa, hehe
 
Pre 20ak dana sam kod hudjika uzeo komplet plazove i raonike za 757.3..raonici samoostreci sa pojacanim spicom placeni 3800 kom..sa dletom su oko 4500din..posle nekih 20 kj ni ne pozna se da su bili u zemlji..ne deluju lose..predhodni su kupljeni pre vise od deset godina i samo sam jednom okrenuo dleta..ako i ovi tako potraju ja zadovoljan...
 
vidio sam da na stranici ima komplet glavu od V&N, može se montirati na bilo koji plug, 14" je, sa rešetkastom daskom, danas zaboravio pitati kolika je cjena, jel zna netko možda????
 
Ivane imam ja ove hudjikove na 756 i jako dobri sta sam kamena sa njima povadio (takav je teren) i nista im ne hvali. A plamenove sam pre imao i isto tako kao na slici iskrivi se kao zvaka.
 
neznam od kojeg su proizvođača ovi što su se iskrivili, jučer kako sam tražio vrat pluga, kao što sam i napisao, bio sam u plamenu, u Bečeju, i tamo nisu bili baš nešto ljubazni, a došao sam sa oko 15 000 din, da potrošim, a oni mi nisu htjeli uzeti, hehe

kod Huđika sasvim drugačije, ipak su daleko pristupačniji ljudi, kao i čovjek iz maloprodaje u Novom Bečeju, u samoj tvornici V&N

danas kako sam orao, samo je boja otišla sa raonika i ništa više
 
Jel zna netko da li se se na imt 756 niski klirens mogu staviti vratovi (nosači brazde) od 755 visoki klirens? Ovak naizgled mi izgleda da pašu al nisam 100% siguran. Našao sam u oglasima neki jeftini 756 NK pa bih na njega prebacio komplet glave sa svog 755 visokog da dobijem malo viši plug.
 
vidio sam da na stranici ima komplet glavu od V&N, može se montirati na bilo koji plug, 14" je, sa rešetkastom daskom, danas zaboravio pitati kolika je cjena, jel zna netko možda????

Imas u Malom idosu u Bell impex-u za jednu barazdu komplet glava od V&N 14" za 200eura neznam tacno dali je daska resetkasta ili puna ali je materijal frankova .
 
Bwin jel ores bez blokade sa ovim plugom?Koja dubina i brzina?

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh