Leopard i IMT plugovi

Znaci nije ista kao kod mene na 757, izgledom su slicne. Moja je 063261.
Kad sam uzimao pero za plug, nije niko verovao ta postoji imt sa kverneland daskama, na vise mesta u gradu niko nije znao za tako nesto, cak je jedan zvao fop becej posto je mislio da ga zajebavam, i ovi iz fopa isto kazu da nisu nikad culi za tako nesto... Na kraju uzeto u Mikronu po sifri.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Znaci nije ista kao kod mene na 757, izgledom su slicne. Moja je 063261.
Kad sam uzimao pero za plug, nije niko verovao ta postoji imt sa kverneland daskama, na vise mesta u gradu niko nije znao za tako nesto, cak je jedan zvao fop becej posto je mislio da ga zajebavam, i ovi iz fopa isto kazu da nisu nikad culi za tako nesto... Na kraju uzeto u Mikronu po sifri.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka

Nisam siguran za sifru daski.Pogledacu da li je taj broj.Cudi me da ne znaju da je IMT kupovao u pocetku glave od Kvernelanda.
 
А и ко да зна, кад је већина из тог времена помрла. Мало их остало, а нису радили заједно са овима што су остали. Нпр. ти сад у бившем ИМТ ФОП што је био некад а сада има две или три фирме, незнају скоро ни шта су све склапали у том ФОП-у. Тако немој да вас чуди одговор да незнају (можда им тако и лакше да не рову по папирима у архивама).
А у архивама је државни пос'о

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Živ i zdrav čika Aco... Radim svega po malo, po cijele dane na selu pa ni ne stignem do foruma, samo pročitam što ima novoga i to je to...

Hvala što se brinete!
 
Ljudi nema nam dugo na forumu da se oglasi Bobo iz Požege,jel živ?
Sreo se uzivo sa clanom Rade037, pa mu je ovaj objasnio neke stvari oko IMT plugova, stelovanja, i oranja generalno. Tada ga je dodirnula bela svetlost. Shvativsi u kolikoj je zabludi godinama ziveo, clan Bobo se od sramote ne sme pojaviti na forumu.
 
Poslednja izmena:
Petre,nije da ti ne verujem ali da našem Bobi može neko da daje savete o IMT traktorima i plugovima,e u to teško da mogu poverovati.Kad Bobo priča o, recimo Breni,imam osećaj kao da je lično on radio na sastavljanju u fabrici.
 
Mislim da idu dve vrste ležaja (jedan je konusno valjkasti a drugi kuglični) u zavisnosti kad je proizveden plug., kad se rasklopi onda videti koji je.
 
Nazad
Vrh