Hajkom hibridi

Ti baš ne veruješ tom liku iz Kačareva. Ja obično prvo sačekam jedno leglo da vidim kako će se pokazati, pa se tek posle brinem da li mi je neko nešto uvalio.
 
Imam ja Hajkomku od cini mi se da je manitu75 ja mislim da je cista rasa a i dobro napreduje.... :)
 
hajkom

Evo moj muski hajkom kunic uvezen prije tjedan dana

---------- Poruka napisana u 19:43 ---------- Prethodna poruka je at 19:34 ----------

Evo moj muski hajkom kunic uvezen prije tjedan dana

3rlea.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 19:58 ---------- Prethodna poruka je at 19:43 ----------

slika 2
95wj0g.jpg
[/IMG]
 
Izmericu sutra Crnomarkovicu posto raste iz dana u dan a i neznam koliko je stara pa cu napisati sutra..... :) poz
 
@ ePajko pozdrav pa di si ti nema te mesecima.

Tu sam, dolazim redovno na forum. Mislim navratim jednom nedeljno u proseku bar na casak da bacim oko sta se desava :D koliko je sad to vec redovno :D
Druze moj frka mi je malo u zivotu dosao sam u BG zbog posla pa kunici ostali mojima da se zanimaju.
Radno vreme je haoticno cesto i mnogo duze od normalnog pa nemam vremena da mnogo komentarisem po forumu ali zato trudim se da bar sve procitam sto se piskara.

Danas nedelja blag dan i eto vidis da sam odmah dosao na omiljeni forum da vidim sta se pise :D
Pozz za tebe i sve drugare sa foruma.
 
Pa kad prodje 4 meseca mozes da je pustis pustaju i sa 3 tako da mozes,al izmeri je vidi koliko meri.... :)
 
Dace bog :osmeh:. Ljudi ja ne znam kako je vama ali ja sam poludeo za zekama non stop ih obilazim pa cak i kada to nije potrebno :haha: ujutu pre posla obavezno idem kod njih cak ustajem 20min ranije da bih imao vremena sve da pogledam :)
 
pahulja002.jpg


Svaki ciga svoga konja hvali pa ajd i ja onda stavim na crtu jednog hajkoma iz moje avlije :)

Pahulja na slici je stara 2 meseca sada ima preko 3 meseca za 2 nedelje bi trebalo da ima prvo parenje. No videcemo dal ce biti seksa ili nece :D
 
Nazad
Vrh