Koliko su velike parcele koje obradjujete?

Stotinak jutara sve nasa zemlja na 15 mesta. Najveca 20 kj ,najmanja 0.75 kj.
 
mi imamo oko 27 jutara na 15 lokacija ,najmanje je 0.4 a najvece 4 kj. inace najbliza parcela od kuce je 3km a najudaljenija parcela od kuce je oko 12km
 
sta je KJ? takodjer jedno jutro bi bilo odprilike koliko metara?

ja imam samo par stopa, npr. 50 stopa pozadi kuce:)

(siromah sam al' volim da zivim)
 
pa imam na jednom mestu 6h na jednom 4 i imam jos po 1 h mnogo mnogo ima i po 2h ali najvise po 1.5 i 2 ima i po jedan naravno!!! i nekoliko po 3h
 
Najmanja 3 kj, najveca 19 kj, ukupno 70 kj u 7 parcela, trecina od toga je zakup.
 
Najmanja parcela mi 2 kj a najveca 5 kj sve parcele su mi blizu sela u gabaritu oko 2km :ppozdrav:
 
najveca 23kj najmanja 0.25kj otprilike 185kj na sto mesta . u krugu od 15 km. ali sta ces takav je zivot :cao:
 
od 0.5 pa do 30 kj u tabli, samo sto mi je problem sto se neke parcele nalaze i 25km od salasa!!! ::samo bes::
 
Najmanja 0.25kj najveca 52.5kj.Sve u 10 parcela s tim sto je ova najveca sastavljena iz 55 pojedinacnih parcela u jednu.Neke su blizu sela a neke u atarima drugih sela.
 
pusta osta moja Krajina a toliko mnogo zemlje , pa ne znam koliko jer godine pritiscu i sjecanja nestaju ali imali smo mnogo, mnogooooo zemlje i 80% je granicilo sa rjekom (vodom) tako da je bilo uzivancija biti vlasnik. dok sam bio student na zagrebackom fakultetu preko ljeta mnogo mladih je dolazilo kod mojih roditelja da uzivaju u bistrini vode i slobodi bez tramvaja. dok je tata radio mi smo se "za*ebavali" . ali, pusta su ta polja sada, zive duse nema i cujem strah i trepet je izaci na polje.

zemljaci: samo radite dok god mozete.
Sretno!
 
Најмања 0.16 највећа ~1,5хектара, мада се у катастру води на више делова. просечна дужина 120м.
 
Nazad
Vrh