Otpadi poljomehanizacije

uh što ćeš se sa ovim našlepatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :haha:

za šlepanje isključivo koristim tregere one originalne za šlepanje , sila su :D

a Rumu dolaze neka dva lika koji prodaju polovne dijelove za ruske traktore i mogu vam reći da su bezobrazno skupi , skoro su cijene kao i novih dijelova ::lose::
 
Tako je u pravu si bio je iz mola a znam mu i oca on nas je i usluzio sa delovima jer ovu pijanduru nismo mogli naci a dogovorili smo se za trgovinu nekih delova. :ppozdrav:
mityoo je napisao(la):
Dr.Gruja je napisao(la):
Samo ga treba naci i jos ako je trezan.............. ::lose:: :nono:
biznismen je napisao(la):
ima u beceju delovi kolko oces taj se zove marijas samo pitaj znaju ga svi
Taj što je pio se pre par godina obesio, i taj je bio iz Mola... Ovaj u bečeju mu je otac i taj ne pije.... taj samo posećuje KP domove povremeno zbog stručne vožnje mercedesa..... A opšte je poznato da kod Marijaša ima sve, nema šta nema al je apoteka....
Post je spojen: [time]1280321338[/time]
_________________________________________________
 
@NA , ako ti samo treba za šlepanje traktor za traktor onda bez razmišljanja uzmi ove tregere (trake za šlepanje) kao što ih i ja imam i nisi svjestan koliko ćeš biti zadovoljan ::namigivanje::
 
savoris je napisao(la):
@NA , ako ti samo treba za šlepanje traktor za traktor onda bez razmišljanja uzmi ove tregere (trake za šlepanje) kao što ih i ja imam i nisi svjestan koliko ćeš biti zadovoljan ::namigivanje::
ili pojaseve iz auta
 
Imam tu traku u autu od davne 1995-te godine,jednom cu je testirati,falila mi sajla neki dan za cupanje betonskih stubova,ona stara je jaaako kruta i vec je gotova,a ova mala je ipak mala ali je jaka bagerska pa sluzi i ona. :D

Savo jel poduplas sajlu ili jednostruko vuces??
 
North ARMY je napisao(la):
I ovo je ozbiljna koriste je sleperi za stezanje stranica ako na to mislis??
Ja bolje nemam. :cao:
N.A. ti i savoris nemislite na isto... koliko sam zapazio
ti mislis na gurtnu ili kako ovi nasi vozaci zovu spaner, a savo na grugaciju traku misli, deblju i jacu.

imas sajle u rumi, oko 2 ili 3 hiljade 10 metara, pa ju seces i pravis uske kakve i kolike hoces...
 
Ma neko je pre napisao na forumu da je na otpadu kupio dobru sajlu za 10e tada bilo 800din,a ovo put u rumu + sajla + zabe =50e...


Nudio mi deda neki u sidu pretprosle jeseni za 15e odlicna dugacka uske + kuke na krajevima i jbg oticu danas,sutra i kad sam otisao on prodao...
 
e jbg...
a za sta ti treba sajla? da poradis nesto, ili hoces da kupis da imas?

mi imamo dve, utegnute i spremne cekaju predstojecu kampanju... :haha:
 
@ mucobieno :D :D :D

ovome malom pijancu moram sve da crtam :ppozdrav:

na ove trake mislim
ovu veliku rus nema šanse da prekine , probao sam :cool: kupio je u Rumi za 300 dinži :D
a ovu malu nisam proba da kidam rusom ali jesam vladimircom i ćorak , nemože, plaćena 3 evra u FISu
imam još jednu koja mi trenutno nije tu , duga 4m isto iz FISa ona mi je najpraktičnija , plaćena 10tak evra
takodje u FISu ima ovakvih kao što je ova moja debela , one koštaju do 30tak evra ali su 4-6 metara

kada se jednom pošlepaš sa ovim zaboravit ćeš pojam sajla kao i ja ::namigivanje::

abcd0005o.jpg
 
I ja slepam sa kamionskim spanerima i nemam problema sa njma! Inace, na deklaraciji pise da jednostruko vezani mogu da istrpe 4000 kg na ravnoj podlozi na udvostruceni 8000 kg. U pitanju su spaneri nekog evropskog proizvodjaca doneti iz inostranstva posredstvom mog brata kamiondzije... :D
 
Mogu li te velike trake da se koriste za sumu,jer kada izvlacimo drva sa lancem i kad zapne svi zalezu da kad pukne ne ubije nekog.....Jel neko probao? :ppozdrav:
 
jeste poderu se brzo usled trljanja od zemlju dijela ispod trupca , zašto ti je sa lancom opasno , lanac je najbezbedniji :sta:
 
Po meni je sajla najbezbednija...evo snimak koliko je lanac bezbedan...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dr1-4XZtN5Q[/youtube]
Mogao je ladno da pogine covek koji se drzao za vrata john deera..
 
Nazad
Vrh