Otpadi poljomehanizacije

siks je napisao(la):
Imali neki odpad sa prikolicama za rasturanje stajnjaka,potrebni su mi delovi za welger LS 270.Treba mi pogon za vertikalni razbacivac (ako se tako zove) :ppozdrav:
Ja imam za Zmaja horizontalni
 
Videćeš gomilu krša čim obiđeš benzinsku(odma pored pruge je)
 
tesin je napisao(la):
netreba ti adresa,jednostavno je vidi se sa glavnog puta..kad ides iz gradista kod benzinske pumpe u beceju ides levo i na 100m sa leve strane...SUKUR
al' si objasnio...bolje da si cutao!
 
Zar još niste upoznali našeg druga Kiš roberta.... Voli svima da stavi primedbu, umesto da je pomogao i objasnio samo zakera i zanoveta! :cao:
 
Još jedno pitanje. Trebaju mi neke sitnice, jel praksa da ti skidaš šta ti treba pa platiš na kraju ili...
 
nebojsa je napisao(la):
Još jedno pitanje. Trebaju mi neke sitnice, jel praksa da ti skidaš šta ti treba pa platiš na kraju ili...
To ćeš se tamo raspitati, jer se desi da to već ima skinuto ili da nesme da se skida...
 
mityoo je napisao(la):
Zar još niste upoznali našeg druga Kiš roberta.... Voli svima da stavi primedbu, umesto da je pomogao i objasnio samo zakera i zanoveta! :cao:
pa ako je to objasnjenje,onda....to ni ovi iz beceja ne bi pronasli....
 
Ako treba nekom tel.br. tog "otpada" tj. Sukur-komerc cini mi se, samo recite, oma šaljem ime i br.
 
KishRobert je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Zar još niste upoznali našeg druga Kiš roberta.... Voli svima da stavi primedbu, umesto da je pomogao i objasnio samo zakera i zanoveta! :cao:
pa ako je to objasnjenje,onda....to ni ovi iz beceja ne bi pronasli....
Kako nebi pronašli... ako pratiš uputstva onda samo ćorav možeš da omaneš! Jednostavno kod ostalih pumpi nemaš da kad ideš iz pravca Gradišta iza njih možeš da skreneš levo!
Uostalom kako bi ti objasnio onu budalaštinu od semafora i raskrsnica tamo kod Lukoila u Starom Bečeju?
 
Malo pre se vratio sa otpada.Ko ide neka ponese gumene cizme i gumeni camac, ako hoce sve da obidje, a ako hoce nesto i da kupi tu vec treba dosta ::novac::
 
Meni ne treba bog zna šta pa valjda neće trebati puno ::novac:: Neki rashodovani špartač ili manja tanjirača (samo ramovi) i još par sitnica. Ako bude skupo kupim nove cevi i izvarim šta sam naumio i rešena stvar.
 
sasa22 je napisao(la):
Malo pre se vratio sa otpada.Ko ide neka ponese gumene cizme i gumeni camac, ako hoce sve da obidje, a ako hoce nesto i da kupi tu vec treba dosta ::novac::

Navedi nam neke cene,odprilike da znamo posto je sta...
 
Nemas ti tamo cenovnik vec kako te gazda pogleda koliko sam ja shvatio.Gibanj za prikolicu pobeda 5000din neverujem da ima vise od 50kg to mu dodje 100din kg e to vec nije otpadno gvozdje
 
Ma znaju da narod nema para da kupuje novo pa i oni digli cene da se i oni malo očešu...
 
Nazad
Vrh