Otpadi poljomehanizacije

to si u pravu za jovu ja sam 99godine hteo da kupim presu za baliranje kod njega je neka kršina bila 7000dm a nova u agrovojvodini 8000dm
 
Malo ces pricekati objasnjenje, posto je trenutno banovan
 
sto se tice jove iz neradina,taj nema sta nema i zmajevke i cisterne i traktore i bogzna cega nema tamo..ali to je takav prevarant i toliko je skup da nije normalno....isao sam kod njega pre jedno petnaestak dana,trebao mi je teleskopski hidraulicni klip za prikolicu jednoosovinku i on mi kada sam ga pozvao telefonom kaze ma imam dodji.odem ja kod njega kaze on biraj i iznese mi neke zardjale hidraulicne klipove sa zardjalim i rasklimanim kuglama :nono: .ja ga pitam koliko trazi a on kaze 150e :zli: pitam ga zatim koliko trazi za kabinu od fergusona kaze on imam jednu dobru ali bez ijednog stakla cena je fiksna 200e...e pa mislim se ja u sebi,neces ti jovo mne zajebati i ziveti od mojih para okrenem se i odem...zatim odem u temerin na vojni otpad da nadjem klip,tamop neke dve babe smorene sede ja nadjem klip ali na donjoj kugli nema ono gaziste sa rupama sto se uvrce na donji deo prikolice,ja pitam posto je kaze ona sa pdv-om 10000din :sta: pa reko kako da ti dam kes kad je klip nekompletan,kaze ona to ti je sto ti je...zatim odem u rumu na vasar trazi klip,trazi i naidjem na jedan pravi teleskopski klip od fapa sa cetiri radna tela pitam coveka koliko trazi kaze on 150e,ja ga pitam pa jel ispravno to jel radi on mi kaze,pa neznam dal radi :sta: .i tako sam ja ostao jos i bez klipa a i bez dobre volje da nadjem klip...ako neko zna gde ima ili ima polovan hidraulicni teleskopski klip za jednoosovinku prikolicu,najvece duzine koju mogu da ubacim kad je skupljen u prikolicu je 46 cm,moze od kamiona samo da je sto siri u da ima sto vecu snagu neka mi se javi.
 
Selo Neradin će promeniti ime u Jovino Selo, :haha: pošto je pola sela zauzeo sa svojim otpadom.
 
ima i neki momak u irigu drzi otpad traktora ali mu je izbor mnogo manji od jovinog...ovaj jova se za svojih 40god rada sa mehanizacijom polovnom nahvatao sigurno jedno 5-6 jutara svakakvog gvozdenog krsa i otpada,kod njega nema sta nema ali covek je lud...kad odes kod njega on sedi u garazi i pije rakije i kaze ti idi tamo vidi sta ima,ja tamo otisao da trazim klip kad ono lada niva skroz potopljena u komini od rakije :haha: .ljudi sta tamo ima krsa,ja mu se divim :sta: .jednom je moj burazer otisao kod njega a jova tamo iza supe vata se sa nekom starijom zenom,vata je za pozadinu,hehehe....a kad je vasar u rumi eto jove u najvecem satoru sa svojim raspalim mercedesom dosao i zdere jagnjetine i sklapa prevare :haha: u sustini mozda bi se jova mogao zajebati za nesto ali zna on koliko sta vredi,nije ni on lud,matori lisac...ako nekom treba broj ja cu mu ga nabaviti ali neocekujte jeftino kod jove :cao:
 
zna li neko adrese ili tel trgovaca polovnih masina u hrvatskoj ,konkretno trbaju mi adapteri za kukuruz sa roto seckom
 
pazi dobre teme
ajd da i ja stavim neki post da mi bude u "Prikaži nove odgovore na moje poruke" :cool:
 
Imali neki odpad sa prikolicama za rasturanje stajnjaka,potrebni su mi delovi za welger LS 270.Treba mi pogon za vertikalni razbacivac (ako se tako zove) :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh