Otpadi poljomehanizacije

imam i ja dva blatobrana! novi su! isto skinuti cim je fercika dosao iz fabrike ... nabacili smo mu kabinu ARMA BAC ! steta sto sam ga prodao '93 god. otisao za 4.200 jura! sad bi mi bas dobro dosao uz rujkana!
 
EEE qrate srece,nista od moje prikolice ona ceka jednog glavonju lokalnog da ode i kupi je mimo licitacije kad bude imao vremena... :udri: :udri: :udri:
 
desilo se par puta da smo lomili staklo izuzetno lako se menja samo treba paziti da se ne pritegne previse ! :D desilo mi se da sam pritegao malo vise nego sto je trebalo pa se raspalo staklo ! :ppozdrav:
 
Meni bi trebala ispravna kabina za mtz52 super,ako neko zna gde mogu naći molim neka napiše. :ppozdrav:
 
bolje bi ti bilo da nadjes siroku kabinu od 82 ili od 552 ! ako se nevaram 552 je naslednik 52 ! bolja je preglednost i komfor je dosta veci a svi rusi su manje vise isti pa to ne bi trebalo da bude problem!
 
Da li si nasao kabinu? Imam ja broj telefona coveka iz Ledinaca koji se bavi kupovinom polovnih rusa svih tipova i prodaje delove, ima sigurno on, dosta ljudiu iz mog sela se kod njega snabdeva delovima..
 
Da li neko zna gde mogu da kupim Zmajevu prikolicu u losem stanju (truo patos, stranice, lose gume) pa da je ja sredjujem, i koliko se krecu cene takvih prikolica :cao: :ppozdrav:
 
Hmmm... To je trazena roba... Tesko je do njih doci. Nadje se na licitacijama ali se ljudi tuku oko prikolica! 7komada zmajevki489 i 1kom 10t ce biti na licitaciji 24.01.2009. u 10:00h u Melencima Ulica srpskih vladara 65! Razgledanje mehanizacije isti dan od 08:00 Dodji mozda se i sretnemo!
 
Hm, tako sam i mislio a koliko su otprilike cene takvih prikolica, i da li ih prodaju neki preprodavci, kao sto je taj Jova iz Neradina
 
Takvu jednu je čovek na licitaciji u S.Pazovi pre 3 godine platio oko 1100 eura.
 
jesenas u beceju covek je trazio 1300e za tako nesto. sasija sa tri gibnja, obe osovine bez glavcina i bez rude ::lose::
 
ima za 400e sasija do j... kvalitetno uradjena,ruda,klip za kipovanje i mislim da i obrtnicu ima
stranice i pod nema kao ni gibnjeve i glavcine
covek je jednu sebi napravio od iste sasije a za drugu nema volje mrzi ga da pravi pa prodaje
inace njegova nije velika ali kaze da je tovario 7-8t bez problema
 
Nazad
Vrh