Otpadi poljomehanizacije

Komso jel taj otpad u Bogaticu radi svaki dan ? Od koliko do koliko.... Trebalo bi mi nekih sitnica pa sam mislio da dodjem da pogledam sta ima....
 
radi svaki dan do 14h sem nedeljom
nema sad ništa tako zanimljivo...šta tebi treba?

- - - - - - - - - -

radi svaki dan do 14h sem nedeljom
nema sad ništa tako zanimljivo...šta tebi treba?
 
Poljoprivrednik koji posjeduje čak 350 kombajna

16. 10. 2012. | POLJOPRIVREDNA MEHANIZACIJA0 KOMENTARA













john-1.jpg

John Manners prvi kombajn kupio je daleke 1974. godine, a danas ima dovoljno strojeva da pokrije više od pola hektara zemljišta. Čak 350 kombajna različitih vrsta služe mu za prodaju rezervnih djelova koji su postali glavni izvor njegovih prihoda.
john2.jpg

John putuje po ruralnim područjima Velike Britanije i kupuje stare kombajne za koje plaća od par stotina funti do čak nekoliko tisuća funti, a iste tada rastavlja i prodaje na u dijelovima. Kada se dogodi kvar na kombajnu, poljoprivrednici žele uštedjeti novac pa kupuju jeftinije rezervne djelove kod Johna.
john3.jpg

“U sezoni žetve, u mom dvorištu postaje prometno, jer ljudi dolaze sa svih strana u potrazi za potrebnim djelovima” – zaključuje John.
Tagovi: europa, John Manners, kombajn, poljoprivredna mehanizacija, Velika Britanija
 
Taj je počeo otprilike kad i Jova iz Neradina. I onaj je pola sela zauzeo sa svojim otpadom...
 
ima li neko broj nekoga ko prodaje polovne delove za imt trakore neki otpad ili nešto slično

Ima u Sremskoj Mitrovici plac gde se prodaju polovni delovi samo za IMT traktore,cini mi se da i u Irigu ima jedan.

- - - - - - - - - -

ima li neko broj nekoga ko prodaje polovne delove za imt trakore neki otpad ili nešto slično
Pokusa cu da saznam broj telefona,pa cu vam poslati.
 
trazim cev 350 mm unutrasnja mera , debljina zida 10mm duzina 600mm . ako neko zna gde mogu naci bio bih zahvalan
 
Da li je neko poslovao sa Draganom iz Vajske?ima polovne delove za imt-otpad. Da li je posten i fer igrac ili prevarant?
 
Nazad
Vrh