Otpadi poljomehanizacije

Dali neko mozda zna na kom otpadu da pgledam tegove za rusa 82,ili ako neko mozda zna nek mi javi havala
Bio sam neki dan u Čurugu kod Dalibora 0638276539 ima komplet i crvene i plave pa biraj koje ćeš za cenu nazovi rekao mi je ali nisam obratio pažnju jer meni netrebaju.
 
pozdrav drugari...Da li neko zna da negde ima na nekom otpadu neki ursus ili zetor 120 ili 160ks...U napred fala
 
Jako skup meni je trazio 20000e za ispravnog a 18000 za drugog.(treba malo ulaganja).
Seco vidi kod Djurija.


Sad sam video da je prodat ovaj sto je bio 20000.
 
ima li negde otpad vojnih kamiona da rasturaju i prodaju delove
 
bio sam tamo neda da se skidaju delovi samo da uzmeš komplet ceo svašta reko ili je bio nešto neraspoložen pa da me se otarasi ko im ga zna
 
Ma takav je. Bio sam jednom, tražio neke glavčine i znam da mi je isto tako neke priče pričao i na kraju kaže cenu a cena je bila toliko da sam mogao od cigana 3 para glavčina kupiti.
 
znam lako me ubedio da više ne dolazim tamo sad tražim negde gde ima drugi otpad
 
hvala vam ali je to meni sve mnogo daleko preko 200 km neisplati se hvala u svakom slučaju da je negde u vojvodini u redu ali dalje ne
 
Nazad
Vrh