Otpadi poljomehanizacije

Ja sam i planirao tako nesto oko 1500-2000eur, ako neko zna za nesto slicno neka javi

@North ARMY

Odakle je taj?
 
Hajde NA, reci približnije koja Pazova?
Ako je Stara onda...
Mene ne interesuje šasija za prikolicu nego me interesuje ko je taj čovek.
 
boza cugijev komsija :cao:
laki imam negde ali ko zna gde,pitaj cugija on ima broj i zna na izust :cao:
da ne preturam caletove brojeve i papire :udri:
 
Moj komšija, NA je od njega kupio berač, inače je šasija extra urađena, klip ima a za okretnicu nisam siguran, laki dobićeš telefon na PP
 
nema na cemu :osmeh:
jeste licno sam vuideo sve,do j... je uradjeno :cao:

@ cugi ako se ne vaarm mislim da ima onu gornju platformu i jednu manju kao okretnica,da je bla prikolica na prodaju vec bih se :sta: :sta: dal' i nju,mnogo dobro uradjeno ::super::
 
Pa nije onda hteo da je prodaje, inače tamo ima još jedna manja šasija pa si možda pomešao, mada ko zna možda i ima okretnica, neka pozove pa će videti, i naravno ako se dogovori neka javi na forum.
 
sta onda,jel je sad prodaje?? :bravo:
sasiju mi je nudio za 400e ali cale nije neki varioc,a dok svima platim i nadjem delove,skuplje pita nego tepsija :udri:
ima boza svasta sto je pravio,kao i kazan :ppozdrav:
 
Ma znaš njega, oće-neće, ali sve manje ima volje za poslom pa je verovatno na prodaju, a u kvalitet kazana sam se uverio ove godine, može Branko da potvrdi! :ppozdrav:
 
Pa zato ja i hocu da uzmem neku losu, pa da je ja sredim, posto imam uslove, ali bih vise voleo da je malo vise platim, a da je na tockovima, ovako ce biti dosta cimanja oko gibnjeva, glavcina, felni, guma, videcu jos ako ne nadjem nesto bolje, onda ovo idem da pogledam :D
 
Hmm...ima čovek što je meni pravio moje dve prikolice još šasija i nekih razvaljenih prikolica, e sad da li bi hteo to tako prodavati ne znam, jer ih je uzimao da bi pravio prikolice, ali za to moraš doći lično, jer telefonom kod njega nema dogovora.
 
Hvala vam svima na odgovorima, kao sto sam rekao najvise bih voleo da je na tockovima sa losim patosom, stranicama, pa da ja to sredim i da je platim od 1000-2000eur u zavisnosti od stanja, promenim joj patos, okrpim stranice, ofarbam to sve, zamenim gume, pregledam jos ako nesto treba i imam solidnu prikolicu, bojim se ako bih kupio sasiju da bi se to oteglo da je ne bi zavrsijo 5 godina
 
Kažem ti kad te put nanese prema Pazovi javi se pa da pogledamo kod ovog što je meni pravio.
 
hteo bi da kupim zadnju felnu za IMT 539. Dali neko od vas zna gde ima tako nesto?
 
Nazad
Vrh