Otpadi poljomehanizacije

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
E ovako posto je kod nas veoma aktuelna kupovina rashodovanih masina po licitacijama(nema se para za novo ::lose:spavam: i da je prava umetnost naci neki deo za kupljenu masinu predlazem da ovde ostavljamo komentare i brojeve dal' nekih propalih ekonomija gde se jos moze po nesto ocerupati ili brojeve ljudi koji imaju trazeni deo :osmeh:

Npr mene zanima gde i za koje pare se mogu kupiti 4 glavcine i felne za Zmajevu prikolicu :sta:


Ziveli i da ova tema potraje :ppozdrav:
 
Ovo će biti lepljiva tema u ovom delu foruma, jer je veoma zanimljiva :cao:
 
izvesni gospodin Djuri iz plocica ima ogroman otpad poljo masina uglavnom traktora i kojecega.koliko sam ga razumeo kupuje sve krsine djuture po pikovima i prodaje delove.a ima i ispravnih traktora sa
uradjenom generalnom.
ja sam tamo kupio duple tockove za belorusa sa novim gumama i tegove za njih.za 500eura ili dem zaboravio sam.
uglavnom treba videti ima svasta.
 
North ARMY je napisao(la):
Npr mene zanima gde i za koje pare se mogu kupiti 4 glavcine i felne za Zmajevu prikolicu

Miroslave za glavčine ti ne gine neka licitacija pa da uzmeš sve što je "ostalo" od prikolice, a felne nabavlja, ko zna gde, jedan čovek iz Rume, mada sve teže i teže, ja sam mojih 7 komada vijao 3 godine po svim mogućim vašarima, tri sam uspeo nači tako, a 4 mi je on nabavio, svaka je bila po 50 eura. Taj u Rumi se nalazi u Glavnoj ulici, sa desne strane kada se ide od centra ka vašarištu, na žalost zagubio sam njegov broj, kad budem išao do Rume otići ću do njega, a možda se i vidimo na Rumskom vašaru pa odemo zajedno do njega.
 
a ne ide cale po vasarima,nije on takav da nesto prepravlja,nego sam ja nasao u jednoj firmi propalu(ima ram-stel,osovine,gibnjeve i rudu,a glavcine nema sve sigurno,kao ni felne)vec su je ocerupali,ali bih ja da je lepo uradimo,a ne najlonima da oblazem staru dubravu... Felne sam nasao 4komada za zmajevku,jos moramo otici da vidimo koliko je para ta prikolica i sta sve nema,pa podvuci crtu.
Strasno u celom komsiluku NEMA zmajevke,ima kosija ali ne tovari vise od 60meteri godinama zbog guma,smesno...
Hvala Cugi
 
Postoji nekoliko velikih privatnih otpada u Beceju. Ima jako puno korisnih stvari, a ima i novih delova. Nasao sam za svog Claasa uvodni lanac za grlo ( nov u najlonu ) za 250 din/kg a lanac u Almexu kosta 110 E. Treba samo otici i pregledati moze se naleteti na dobre stvari skoro dzabe. Takodje sam uzeo i jednu debelu sajlu od 10-12m za 800 din :cool:
 
to je bas extra povoljno,ali koliko je meni rentabilno da gatam u karte da li mi se isplati od sida do beceja...
ali polako,moji dani dolaze za koju godinu,zko ne i do godine kad polozim malo da obidjem i druge seljake,da vidim ko sta i kako radi. :ppozdrav:


ako nije neka buva ova prikolica sto sam je gledao kazu da je oko 200e u toj firmi,ako cale ne kupi okacicu slike pa je moze neko drugi kupiti i srediti za sebe
 
North ARMY je napisao(la):
a ne ide cale po vasarima,nije on takav da nesto prepravlja

Ma vašari i prepravke su zakon, bolje nego novo, pogledaj moje prikolice, jeftini delovi i napraviš po svojoj želji, jače i kvalitetnije nego novo a do 50% jeftinije! :osmeh:
 
Ima neki Jova u Neradinu. Pola sela je zauzeo sa svojim otpadom.
022/464-135 ili 063/8968-730.
Problem je samo što je papren sa cenama.
 
video sam jednoosovinku,ali sam u beracima nasao par slika one zmajevke koja je super odradjena :bravo:

ujaku sam jednu dubravu utegao i na drugoj promenio ceo pod,ubacio neke daske stranica i namestio lance :D

nadam se da cu na prolece dobiti svajs aparat,pa da napravim onu korpu sto je nosi traktor,inace sam majstorcic stavio sam muziku u traktor(kompletno razveo instalaciju) i nadam se da cu i ovu limenu srediti makar do kukuruza sledece godine :ppozdrav:
 
Za tog Jovu iz Neradina je radio jedan majstor koga ja znam ,taj je veliki prevarant .U svakom momentu ima 20-30 traktora raznih ugradjuje polovne i kvarne delove i tako prodaje traktore " kao " u voznom stanju a za delove ima sve ali je sa cenama jaci od novih.
Zato oprez.
 
Sale, hvala na dodatnom obavestenju. :D
Ja sam kod njega svojevremeno kupio kabinu za 539.
To je bila moja jedina trgovina sa njim, i tada sam video da ima gomilu otpadne mehanizacije. To je sve.
 
North ARMY je napisao(la):
imam ja da prodam blatobrane zadnjih tockova za ferguson :D

Imam i ja, kao novi su! :D

Branko koliko te je koštala kabina, ja sam moju platio u Rumi pre dve godine 180 eura.
 
Nazad
Vrh