Otpadi poljomehanizacije

Jel ima nekih traktora koji su rashodovani,da moze da se skida sa njih...
 
Traktor za rascupavanje,nisam video a dali ima vec ocerupan za tebe,neznam.Da ima svega,ima,a dali za svakoga to treba licno proveriti.
 
Kod Sukura na otpadu ima bas bas svega samo sto opasno klepaju. Znam da je recimo cena traktorskih tegova 60-80 din/kg! ! ! ! !
Delova ima i skinutih i za skidanje..ima nesto i nekompletnih traktora za cerupanje samo tesko da moze da se nadje nesto na njima. U principu-ako ti nesto treba skines pa kad te pita pri placanju gde si to skinuo onda kazes da si 'nasao' negde pa ako bas moras ti ostavis ili kupis ako ti cena odgovara.
 
Ovo sam danas slikao kod Sukura, trazio sam glavcinu zadnjeg tocka za belorusa.Ima na otpadu i vojna amfibija koja bi bila odlicna za obilazak istog :haha:

1z3wfx1.jpg


2edxwuu.jpg
 
Ja rekoh trebaju camci,prijatelj koji ima svoj otpad mi je rekao da je doticni vlasnik ugovorio sa Livnicom iz Kikinde neke ogromne kolicine gvozdja.Tako da ako ko misli da obidje, neka pozuri.
 
e mityo kako sam cuo od branka ti i ja bi na takvim otpadima uz neogranicene resurse i avion napravili :ideja:

a imao sam priliku da odem kod jednog ''takvog'' pedera na otpadu starog gvozdja i naletim ti ja na zupcanike od vladimirca bacene na hrpi koja nema veze sa vezom , nasao 3 zupcanika jedan od prve i oba od druge i ajde rekoh da uzmem nek' se nadje u rezervi
kada sam dosao tamo gdje se prodaje i pokazao sta cu da kupim gazda poceo da sere ''pa znas to su zupcanici ne ide to na vagu pa ovo pa ono to ce ti biti SAMO 100 evra'' a ja ti lijepo uzmem one zupcanike i kada sam ih bacio preko one hrpe ja mislim da su odletjeli u tri pcke materine :udri:

oca mu njegovog , najvise me nerviraju ovi idioti koji drze otpade STAROG GVOZDJA a ponasaju se kao da prodaju nove dijelove u nemalo slucajeva su cak i skuplji , al moja sposobnost cjenkanja i iskustvo sa takvima u mnogome rjesava situaciju :D

a u rumi takvih kao u prici , nova pumpa volana za rusa 20-25 evra a lik meni za neku ofucanu trazi 30 :haha: koji debil sunce ti zarko :cool:
 
Ja sam slično prošao sa ulagačima semena od OLT-ove žitne sejalice... Imam 20 komada, a imao sam kupca kome bi trebalo 23! Odem na otpad, nađem i pitam pošto je. Kaže tip 2 eura kilo... Kad sam izmerio, ima u njemu 16 kila(32 eura) a ja sam moje nudio po 22 eura i spustio na 20eura.... Još su moji bili u mnogo boljem stanju nego ti na otpadu ::lose::
 
@Savo,nek si tako zafrljacio te zupcanike ::svaka cast:: ti isti kad ti dodju da kupe neku rashodovanu masinu,nude 10 dinara po kilogramu :zli:
 
Pa da, i taj lepo preceni polovan deo.
Svi su oni isti,samo nas put kosta, a u sustini sve je to isto.
Mozda negde ima vise stvari
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Samo ga treba naci i jos ako je trezan.............. ::lose:: :nono:
biznismen je napisao(la):
ima u beceju delovi kolko oces taj se zove marijas samo pitaj znaju ga svi
Taj što je pio se pre par godina obesio, i taj je bio iz Mola... Ovaj u bečeju mu je otac i taj ne pije.... taj samo posećuje KP domove povremeno zbog stručne vožnje mercedesa..... A opšte je poznato da kod Marijaša ima sve, nema šta nema al je apoteka....
 
Nazad
Vrh