Tomo Vinkovic

Има, има, само су и возачи спори као тракторчићи
 
pozdrav svima....zeleo bih da pitam da li ima neko Toma Vinkovica od 30 konja...i da li bi hteo neko zamenu jer ja imam od 18 ali mi je slab za koliko ja obradjujem sa njim treba mi taj jaci...?
 
veci za manji,tesko :nono:,nego ti lepo udaj tvog tomicu za nekog vikendasa,pa skupi jos ::novac:: ::namigivanje::

@radza:koji je Tomo?(418,419,420,81:cool:
 
2vniaeq.jpg

Post je spojen: [time]1298854468[/time]
_________________________________________________
rumlph.jpg

Post je spojen: [time]1298880000[/time]
_________________________________________________
od 200l,imas vuceni i noseni,mislim da je agromehanika kranj,googlaj malo po oglasima,ja sam tako nasao za 100e,s tim da sam reparirao pumpu i creva. :cao:
 
Ko je ovu moju sliku postavi ovde,ja sam vlasnik ove prskalice koju sada pasujem na mom imt,u
Post je spojen: [time]1298900245[/time]
_________________________________________________
imao sam t vinkovic 730 s 32 ks sa hidraulicnim volanom,kazu da je jedna serija izasla sa tim volanom to je bila strojcina nema gde nisam izaso i naravno spustio se sa njim sam vuko 3m sirove bukovine ja sam prezadovoljan samo sto je malo zeznut za odrzavanje te njegove poluosovine zglob to razbije za cas .on je super za okucnicu i za vocare a ne ka o ja sa jednog brda na drugo,ali mi ga je zao i pored svega sto sam kupio imt
 
i ja sam bio ponosni vlasnik tv 730hidr.volan kupljen nov,sati je imo sigurno blizu 20000 i samo jednom mjenjani klipovi i karike,ulje samo dosipano,motor odlican odlican odlican,poluosovine,reduktori to je lomio ko cackalice,zglob isto brzo strada dobije luft pa je smjesno kad se vozi uvrce se ko glista,snage za povuci ima i ide gdje je i pjeske tesko
 
zoran frenki je napisao(la):
Ko je ovu moju sliku postavi ovde,ja sam vlasnik ove prskalice koju sada pasujem na mom imt,u
Post je spojen: [time]1298875045[/time]
_________________________________________________
imao sam t vinkovic 730 s 32 ks sa hidraulicnim volanom,kazu da je jedna serija izasla sa tim volanom to je bila strojcina nema gde nisam izaso i naravno spustio se sa njim sam vuko 3m sirove bukovine ja sam prezadovoljan samo sto je malo zeznut za odrzavanje te njegove poluosovine zglob to razbije za cas .on je super za okucnicu i za vocare a ne ka o ja sa jednog brda na drugo,ali mi ga je zao i pored svega sto sam kupio imt
zoki koja je tvoja, vucena ili nosena i koliko je litara?
 
slike sam nasao na net-u,cisto ilustacije za micekeli,inace imam tv 522 i dosta prikljucaka i za mojih 2ha voca sasvim zadovoljavajuci,naravno uz tomine stare mane(poluosvine,kljuc menjaca,luft u zglobu)ali uz pravovremeno odrzavanje da se izaci u kraj sa tim.A to sta tomo moze da povuce znamo mi koji ga imamo ili koji su ga imali.Pre neki dan burazer ostao bez nafte u tamicu skoro punog laminata i ter papira.Verglao ga ko lud,a on ni da cuje,pa je naravno s..bo akumulator.Tada na scenu stupa toma,povukao ga je kao decija kolica,naravno do prve nizbrdice gde ga je upalio.Burazer je telefonom slikao ceo cirkus,pa mozda stavim video.Jos da dodam da prazan tam ima oko 2,2t+1,5t tereta,procenite koja mu je vucna sila ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Moze TV da povuce dosta mnogo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-dzlk3xiNkg&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7gJEjwm_b_Y&feature=related[/youtube]
 
ja sam povlacio sa svojim 420 imt 542 sa punom tehnostojkom zemlje,da upali,traktor bio na blagoj uzbrdic u blatu,pa se tomo patio al ga je izvuko i po ravnici natego da upali
 
micekeli je napisao(la):
zoran frenki je napisao(la):
Ko je ovu moju sliku postavi ovde,ja sam vlasnik ove prskalice koju sada pasujem na mom imt,u
Post je spojen: [time]1298849845[/time]
_________________________________________________
imao sam t vinkovic 730 s 32 ks sa hidraulicnim volanom,kazu da je jedna serija izasla sa tim volanom to je bila strojcina nema gde nisam izaso i naravno spustio se sa njim sam vuko 3m sirove bukovine ja sam prezadovoljan samo sto je malo zeznut za odrzavanje te njegove poluosovine zglob to razbije za cas .on je super za okucnicu i za vocare a ne ka o ja sa jednog brda na drugo,ali mi ga je zao i pored svega sto sam kupio imt
zoki koja je tvoja, vucena ili nosena i koliko je litara?
200l nosena sad sam je pasovao na 542[imt,e]
 
ja sam napravio prskalicu koristim je i za vocnjak i za vinograd....klasicnu od 400 l sam okrnuo uzduz i napravio ram klasican ...tockove od Stojdze i rokaj..:D radi odlicno iza dizne po visini podesive i sirini...bice i slika skoro...
Post je spojen: [time]1299505426[/time]
_________________________________________________
dejan 351 je napisao(la):
veci za manji,tesko :nono:,nego ti lepo udaj tvog tomicu za nekog vikendasa,pa skupi jos ::novac:: ::namigivanje::

@radza:koji je Tomo?(418,419,420,81:cool:

pa mislio sam imam ja Torpeda od 90 pa bi za njega ili tako nesto kombinovao...imam i dosta prikljucnih masina...ne treba mi posto sam se bazirao na vocarstvo i vinogradarstvo...:D
 
Nazad
Vrh