Tomo Vinkovic

gledano sa slika,taj tamicev mi se sviđa sto se nagne ka vozacu i vislji je,a ovaj standardni je nizak,tomu koda su pravili za patuljke raspored mi je mas cudan al dobro svak ga prepravlja uglavnom pomalo:haha:
 
Vrse ljudi razne prepravke i budzevine kako bi prilagodili sebi i svojim potrebama svoje TV traktorcice.Najbolji koji sam ja do sad video je od kolege Abarth,stvarno odradjen sa ukusom.
 
evo jedna slika tome iz starih vremena
download-10.jpg


- - - - - - - - - -

Moj tomo je star dosta 26 godina nikad mu nijesam otvoro motor mjenjac i diferencijal nemam zamjerki za njega.
 
Mislio sam na servo,ali slucajno napiso hirdaulicni,najvise ugradjuju od mercedesa 123,a neki ugradjuju od bmw(za mercedes treba inverzija smera),treba ti glava serva i pumpa,to je zajedno oko50e,takodje trebas napraviti i nosac(a to ti treba i za tamov),a evo kioja je razlika http://www.youtube.com/watch?v=s_9Mglq_xoo http://www.youtube.com/watch?v=c417QjFkG-I (i ovaj drugi je servo,samo pise hidraulicni).Takodje moze da se ugradi i hidraulicni,ali on vise kosta,jer ti treba:pumpa,orbitol,creva i hidraulicni klip.
 
Mikser evo ti odgovor za koga su ga pravili.Za zene,bez uvrede i ja ga imam:osmeh:[/QUOTE

ee jes al pogledaj samo sto nespadne sa sedista,i moja zena ga tera,al polako ga ja prepravljam nije on zavrsen traktor cim je stigo u srbiju:haha:.
 
ajte neko ko ima podrivač za tomu kako služi do koje dubine ide u zemlju(ne u pesak nego u laku zemlju)i koliko ima motike?
 
ja sam ga pravio,najvise da bi traktor malo sacuvao od freze i tanjirace,medjutim nisam bio zadovoljan ucinkom.Imao je 7 radnih tela (4 napred i 3 pozadi),dubina oko 15 cm i posto sam ga koristio za medjurednu obradu u vocu,dosta je "promasivao" travu i na kraju sam ga koristio samo za izvlacenje granja posle rezanja iz voca
 
ja sam ga pravio,najvise da bi traktor malo sacuvao od freze i tanjirace,medjutim nisam bio zadovoljan ucinkom.Imao je 7 radnih tela (4 napred i 3 pozadi),dubina oko 15 cm i posto sam ga koristio za medjurednu obradu u vocu,dosta je "promasivao" travu i na kraju sam ga koristio samo za izvlacenje granja posle rezanja iz voca

koja ga toma vukla?
 
Nazad
Vrh