Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
DIMIC AGRAR u Bavanistu placa kukuruz TEL KEL 20,50 dinara. Pare odmah.
 
Kod vas u selu Vlajku sam prodao... Hteo sam vise da mu dam al sam nesto cuo da ce od sledece nedelje cena na gore...
 
kukuruz kod mene 20 din TEL-KEL ,tako pričaju da će ići dole..... šta vi mislite.... mogu:sta:će....
 
Ima naznaka da ce ici cena gore ,suska se da ce Kinezi traziti na drugom mestu kukuruz jer ugovorena kolicina sa argentinom dolazi u pitanje , jer Argentinci imaju deo normalnog a deo gmo .a u kini je zabranjen gmo, nesto su se dogovarali ali izgleda da su dogovori propali? to se drzi u tajnosti zbog skoka cene.
 
Prtošle godine došao brod (tanker)u luku Ploče .Ne znam čiji je bio ali znam da je vozio u Tursku .Moj komšija vozio kadom mesec dana.Jedni dovozili iz Srbije a jedni iz Hrvatske u Šamac a drugi vozili iz Šamca za Ploče .Kaže da su punili 30 kamiona na sat u Šamačkim silosima (vlasništvo, AGROGROUP).Trebao sam ići i ja da se provozam sa njima i da vidim taj brod ali nisam mogao od posla.Tad je bio kod nas naj skuplji a mislim da je bio juni mesec.Jedva ga napunili...:haha:
 
Nazad
Vrh