Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Ja danas prodao preostale 23 tone po 15,7 din sa pdv-om. Sad jos samo novac da docekam na racunu.
 
Ja danas prodao preostale 23 tone po 15,7 din sa pdv-om. Sad jos samo novac da docekam na racunu.
izgleda da ce ovi iz Vojvodine ove godine ici u Srbiju da kupe kukuruz

- - - - - - - - - -

Ja danas prodao preostale 23 tone po 15,7 din sa pdv-om. Sad jos samo novac da docekam na racunu.
izgleda da ce ovi iz Vojvodine ove godine ici u Srbiju da kupe kukuruz .A jos daju i bez para ,dodjem ti .
 
Ino kupci smanjili cene za 4 eura. Psenica 23 din nerealna cena. Domaci mlinovi jedino kupuju
Mislim da je nerealna za politicku priliku, jer je pocelo prepucavanje kako je hleb skup zbog cene psenice, nje ima malo i malo ce je biti... tih 4 evra je oko 50 para, po meni neodrzivo na duzi period, i mislim da ce se vratiti na staro... a sto se kukuruza tice cujem da su stigle nove barze, trenutno na berzi se trguje od 16.20 do 16.30 bez pdv-a... nekima su puni silosi jer su mesali vlazni kukuruz sa suvim hteli da ucare koji dinar, pa sad ne znaju sta ce da rade sa njim...
 
Kod nas 17.20 .(ide Albancima)

A njima dole za 27,6

I da se dopunim danas se video sa nekima sto rade transport, danas nja cena 16,9 50t na tockovima XXKSXX table ode u Siptariju negde iz Banata, nece da kazu gde.

Inace 17,20 za njih dole, ali ovo je bio njihov prevoz, pa ga spustili na 16,9.Banacani nek ocekuju sutra dva slepera sa KS tablama, danas se jedan mucio kod Paracina sa ceradom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh