Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
Zaboravio sam napisati. Oni nece smanjivati stoku jer je to najskuplje (ponovo kada dodjete dobra godina ostavljaj kvalitetna grla) nego ce platiti tih par meseci skuplju hranu dok ne dodje njihova roba 2019 na skidanje.
 
Ne znam da li se ovo "pametanje" odnosi na moj post, ili na post od kolege Dejaa-na vezano za ova tri velika igraca, ali je valjda realno/uobicajno da posle zetve cena bude veca nego u toku zetve!!

Odnosise na otkupljivace-"igace" pametnjakovice, frljaju se sa nekim polu informacijama, jel je provereno kroz niz godina u nazad da nemaju pojma I ne slusam vise ta sranja, sta bude bice I gotovo :ppozdrav:
 
To sto sad ide barzama-kamionima to je deo terminske prodaje kad su kukuruz otkupili za 16-17din/kg, ima jos da se nacekamo da kukuruz dodje bar na tu cenu.
 
danas proveravao cenu sa lagera{neodbija se nista} sa pdv cena ravno 29 din za 2kg :osmeh:
 
Ja prodao u petak jedan kamion po ceni od 15.5 plus pdv. Sami zvali sa berze da traze.... Cena ide gore treba sad malo sacekati bar ja tako msm.
 
Sta mislite koja će cena biti maksimalna? Dokle čekati sa prodajom?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh