Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329


pa zašto uzimaš ako cena pada,valjda ti zao prodavca pa rešio malo da mu pomogneš?:ppozdrav:
nema razloga . da uzimam vise ,nego moram jer nemam a necu da uzmem kolicinu do proleca jer cena pada ,, a uzeo sam ga pre neki dan na 18 din a sada je 15din. sada je jasnije malo ili treba da crtam ,,
@ Dolovac
Pa normalno da moram jer svoje nemam , a ne vidim razlog da se .r..e ovako po forumu
 
Cena ne pada a to sto si ti kupio pre par dana po 18 din je sposobnost prodavca,ili se ovom drugom zuri da proda pa ga daje na 15.
 
Cena ne pada a to sto si ti kupio pre par dana po 18 din je sposobnost prodavca,ili se ovom drugom zuri da proda pa ga daje na 15.
Isti je prodavac i vrlo sposoban , psenicu, kukuruz dovlaci svojim kamionima i ima uvek najbplju cenu. a to da mu se zuri .. ne zuri mu se . to muje posao godinama..posto je ovde pala cena u maloprodaji na 18 .. on je uvek drasticno jeftiniji ..mislim da si zadovoljan sa ovim idgovorom ..:ppozdrav:
 
Isti je prodavac i vrlo sposoban , psenicu, kukuruz dovlaci svojim kamionima i ima uvek najbplju cenu. a to da mu se zuri .. ne zuri mu se . to muje posao godinama..posto je ovde pala cena u maloprodaji na 18 .. on je uvek drasticno jeftiniji ..mislim da si zadovoljan sa ovim idgovorom ..:ppozdrav:
Sasvim mi sve jedno,samo sam rekao i iza toga stojim da cena ne pada.Granexport je digao na 13,8 danas tako da u ponedeljak ocekujem i na otkupnim mestima novu cenu.
 
Kod nas juče Mlinpek-Barišić 13 din JUS sa 8% PDV-a, a u sredu bio 12,5 , nadam se da će cena i dalje ići u ovom smeru ::super::
 
Ovde je prica da je to samo trenutno, i da ce cena od nedelja da padne, kada krene jos veca ponuda kukuruza, ali I kada se napune barze koje se trenutno ubrzano pune u Pancevu. Juce je u Crepaji bilo bas guzve na otkupnim mestima. Placan je oko 12,8 din sa pdv tel kel do 20%vlage.
 
Blago vama kada se toliko placa sa 20% vlagom:ppozdrav:U Subotici Gebi,Farm commerce i Su Agra 13 din,ali na vlagi deru,od tel kel-a nema ni t:sjasi:
 
Kod Fotosa (Almexa) u Crepaji od jutros cena 12+pdv - tel kel do 20% vlage.....
Zanimljivo a ovde isto almex al nije do 20% ja sam imo 19,5 i izlazi nekih 11,45 ima lepo tablica i po tome se ide a onaj na otkupnom mestu mi reče kad sam mu pomenuo daje tamo u crepaji drukčije dasu to priče za malu decu
 
I green life (garasevic) Crepaja ima iste uslove za 20 % vlage. A razlog je naveo DusanA-punjenje barzi... cim odu barze bice opet stara prica.
 
Nazad
Vrh