Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
Po meni je baš najbolja cena ako ti treba lova.:ppozdrav:
 
Kako čujem, počela berba FAO 300 .....::namigivanje::

14067715_10207665672259389_2373921217978386126_n-b90bee.jpg
 
Nemam da prodam kukuruza.:osmeh: Mozda je i greska :osmeh: U svakom slucaju,ovo je za istoriju.Puko i Pariz.Najjaci smo.:ppozdrav:
 
Ne znam samo odakle nam snage vise za tim pucanjima? Bas smo celicni.
Vise puta u godini dotaknemo dno, pa svake godine iznova. Pucanje je poljoprivredniku u Srbiji srednje ime.
Kad rodi lepo cena niska, posto nam tada vodje objasnjavaju kako mi sa nasim robnim kolicinama zbunjujemo svet i svetsko trziste i moramo imati cenu takvu kakvu imamo nevezano sto nam je repromaterijal najskuplji u regionu, sto nam je litar goriva najskuplje, sto su nam subvencije sramne... Kada ne rodi, tada su vec vodje darezljive, tada cena bude "na nivou" i onda su oni nas san Majke Bozije i mi kao najvece teluske treba da ih slavimo.
Jel na ta pucanja mislite?
Nema od pucanja nista, sta vam je...
 
Ja sam napisao "puko Pariz"i postavio tabelu sa danasnje NS berze.Imamo jacu cenu od Pariza.Ne vidim problem,zasto se sad pucanje koristi u drugom kontekstu.Ili neki ne prate na casu,a spremni su za razvodnjavanje teme.TEMA JE CENA KUKURUZA.:ppozdrav:
 
Pukli smo mi a ne Pariz.
Izgleda komso da cemo zbog vrucih reci dobiti " packe ". Jbg i ovo je privatni forum pa i on kao i svi ostali moraju da velicaju naseg vodju ... U prevodu moraju da mu .... Znam ide ban al jbg bilo je jace od mene.... Kuckamo se kada mi prodje ban ako ikad prodje... Nisam nikog mislo da vredjam samo iznosim sirovu istinu a ona nekad zna da boli...
 
Da naravno da posle ovoga ide ban, a što se tiče velikog vođe preporuka je da mu ti .... Pošto si bezobrazan.
 
Pa zajebencije ce neke biti sigurno, samo me zanima na ciji racun?! I zasto se do pre nedelju dana masovno kupovao kukuruz na zeleno po 16 i vise dinara, ako ce biti jeftiniji u zetvi koja sam sto nije pocela.
Mene je nekoliko otkupljivaca pitalo da li hocu da prodam unapred.
 
Nazad
Vrh