Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
E to je Darko vec nesto i neka kolicina i cena o kojoj vredi pisati kad se prodaje na vrecu??????
Ostalo pisanje nekih forumasa kako prodaju na vrecu cak i po vecoj ceni a prodaje se nedeljno 2-3 vrece je smesno i napisati.
 
E to je Darko vec nesto i neka kolicina i cena o kojoj vredi pisati kad se prodaje na vrecu������
Ostalo pisanje nekih forumasa kako prodaju na vrecu cak i po vecoj ceni a prodaje se nedeljno 2-3 vrece je smesno i napisati.
3 vrece nedeljno je oko 3 crvene u proseku, nazalost neko od tih 100tinak evra mesecno i zivi, zapravo ne tako mali broj gradjana jedva placa racune, tako da nije ni najmanje smesno.
 
Ja sam jedan od prodavaca "na džak" i mogu ti reći da mi biznis baš zdravo lepo ide...
Par mušterija nedeljno, 4-5 džakova ode, 4-5 crvenih završi u mom novčaniku...
Ide po 20 dinara...
Ambalaža mušterijina...
Kapne tu i koji evrić....
Ja zadovoljan, inače, šta bi' s tolikim kukuruzom...:osmeh:
 
Koliko je vremena otkupljivacima potrebno da isprazne te njihove pune silose, i da izvezu barzama? Ako je u Parizu 20,6 din a kod nas 14,5 din, zar ne bi trebalo da krenu polako da podizu cenu i da se bore za nas kukuruz?
 
Pariz nije merodavan uopste. Od kad pratim cene na Agroservisu NS berze oduvek je Pariz bio za 5-6 din sa vecim cenama od nas.
Budimpestu su skidali jer ne moramo mi da znamo sta se desava kod njih, a oni su nam bili neki najblizi odnos cene.
 
Vredi nam da znamo. Ako je u Madjarskoj toliko skuplji kukuruz, to znaci da neko od izvoznika nama namerno manje placa da bi ostvario sebi ekstraprofit.
Bas nije fer, tizicu ga AV :svinja:
 
што каже у јужном ветру колико год те ребну знај могли су и више код митровића кукуруз 15 а соја 37.5 увек има горих
 
Nazad
Vrh