Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
Citam sad i Odesa proglasila nezavisnost...sutra veliki protesti zakazani u 16h...poslednji vlasnici kukuruza u Ukrajini rasporodavaju sta je ostalo...Ukrajina koja ima najveci udeo u izvozu kukuruza polako ostaje bez njega...izgleda da ce biti kod nas "Ko ceka LEKA doceka"....:haha:
 
Citam sad i Odesa proglasila nezavisnost...sutra veliki protesti zakazani u 16h...poslednji vlasnici kukuruza u Ukrajini rasporodavaju sta je ostalo...Ukrajina koja ima najveci udeo u izvozu kukuruza polako ostaje bez njega...izgleda da ce biti kod nas "Ko ceka LEKA doceka"....:haha:

nikad se nista ne zna sve je to i dalje velikak kocka ali znas kako kaze poslovica
 
Citam sad i Odesa proglasila nezavisnost...sutra veliki protesti zakazani u 16h...poslednji vlasnici kukuruza u Ukrajini rasporodavaju sta je ostalo...Ukrajina koja ima najveci udeo u izvozu kukuruza polako ostaje bez njega...izgleda da ce biti kod nas "Ko ceka LEKA doceka"....:haha:
Pa nadamo se da ce do polovine maja stici do tih 22din i mozda je to i realna i dobra cena za nas , vise ne treba ni ocekivati treba biti zadovoljan
 
nikad se nista ne zna sve je to i dalje velikak kocka ali znas kako kaze poslovica

Ma Leko druze ja znam da cekam jer je sve ovo smejurija sto sad nude...cena ce biti ok,rano je a uvek se moze izvuci neka varijanta ma sta god da bude...gotivim te sto se ne das i treba tako,zacrtaj i cekaj

- - - - - - - - - -

Ali je gadno sto kise nema nigde...i ono malo od pre neki dana prosusio ovaj vetar...dva dana duva ne staje
 
pitanje je dokle ce doci...da to sad 'malo' ne bude i najvise ove god...:( ja jos cekam inace, kockam se uvek i redovno sam za*ebao stvar ::lose::
 
Jos jedan dokaz da se ova drzava razlikuje po svemu od normalnog sveta!:osmeh:

[h=2]PREGLED CENA ŽITARICA[/h]
17.04.2014.
CENE ŽITARICA NA PRODUKTNOJ BERZI U NOVOM SADU, BERZAMA U BUDIMPEŠTI, ČIKAGU, MINEAPOLISU I PARIZU CENE SU OBRAČUNATE PO SREDNJEM KURSU NA DAN OBJAVLJIVANJA
(din/kg bez PDV-a)
produktna17.JPG



 
Nazad
Vrh