Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Sta je van teme, to sto smo otkrili koliko je kukuruz u okruzenju?? Ja veceras cisto informativno zovem da cujem koliko bi mi platili robu sa lagera, kaze 15 mozda koju paru vise. Kad sam mu izneo saznanja za Budimpestu kaze oni nemaju ta saznanja.
 
Sta je van teme, to sto smo otkrili koliko je kukuruz u okruzenju?? Ja veceras cisto informativno zovem da cujem koliko bi mi platili robu sa lagera, kaze 15 mozda koju paru vise. Kad sam mu izneo saznanja za Budimpestu kaze oni nemaju ta saznanja.

Krenula neka druga prica da se pise nevezano za ovu temu, odredjeni je obrisao te postove da se ne bi otislo predaleko pa se zato sad cudis sta je van teme...
 
прошао данас кроз луку нови сад нема ниједног камиона са робом незнам да ли је то добро али се прича да је сој прешла 42 динараали то откупљивачи не спомињу
 
Ne tvrdim, nego predvidjam, pokušaće bagra da obori cenu : -)

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока

Pa to se zna da oni hoce, zato je bitna razmena informacija, meni je strasno kad cujem da otkupljivaci koji drze lager ucenjuju poljoprivrednike sa mizernom cenom, po meni je to kradja...
 
Otkupno mesto u Vucicu, Sumadijsko zrno, je pogasilo sve telefone vec dve nedelje, i ne moze se dobiti bilo kakva informacija o ceni predatog kukuruza.
 
Nazad
Vrh