Upotreba trifendera u plastenicima

imas otvorenu temu "sterilizacija zemljista u plastenicima"

ja sam bas tamo naveo da sam vec koristio taj preparat i opet da naglasim da nebi ljudi bacali UZALUD pare to je cista prevara ,...ili treba 10 x od doze koje su oni naveli ;))
 
imas otvorenu temu "sterilizacija zemljista u plastenicima"

ja sam bas tamo naveo da sam vec koristio taj preparat i opet da naglasim da nebi ljudi bacali UZALUD pare to je cista prevara ,...ili treba 10 x od doze koje su oni naveli ;))

Koliko je cijena jednog pakiranja Trifendera u Srbiji (cijena za kranjeg korisnika).
(radi usporedbe sa cijenom u Hrvatskoj).
 
sutra cu slikam kutiju trifendera ovih iz subotice sto uzimaju pare za nista ;)
zajedno sa papirima .....
pa da uporedimo sa vasom iz hrvatske

lepo su ovi nasi to osmislili isfotokopirali par listova par krompira i aj glupe seljake da nasamarimo ,....
njih 200-400 x 30e a mozda i vise ;(
 
ja baš mislio da ga nabavim za proljeće,a sad vidim da se o trifenderu skoro ništa ne piše:sta:
 
Poslednja izmena:
trifender,ili trianum-kako mu je već komercijalni naziv u različitim zemljama EU,u sebi sadrži bakteriju Bacillus subtillis i to 1%(što je jako,jako slaba koncentracija) i to u praškastom stanju,odnosno talku,koji se slabije rastvara u vodi i često hoće da zapuši rupe na sistemima kap po kap.Predlažem ti,kao i svima, da probaš X1 Biocleaner,jer sam ga i ja probao i više sam nego zadovoljan.Sve bolesi i gljivične i bakterioze sa povrća mi je "skinuo"za vrlo kratko vreme.
 
Poštovani.
Dozvolite mi da Vam objasnim nešto. Trifender i Trianum nisu isti preparati. U Trifenderu aktivna materija je GLJIVICA Trichoderma asperellum u koncentraciji 5x10 na osmom po gramu. Nema ni 0000,1 % bacillusa !!! 100 % GLJIVICA Trichoderma ! Vlasnik sam firme Bio-poldi doo ,glavni distributer Trifendera u Srbiji. Trifender je jedan od naj uspešnijih i naj prodavanijih bioloških preparata u zemlji već 5-6 godina. Preparat radi bez greške. Svake godine dupliramo prodaju. Ja mislim da to znači nešto. Što se tiče preparata Trianum, čak ni proizvođač nije isti.U Trianumu aktivna materije je Trichoderma Harzianum dok u Trifenderu Trichoderma asperellum. Trifendner je Mađarski proizvod a Trianum je Holandski.
Trifender WP koristi više hiljada proizvođača već godinama. Mislite da oni nemaju pojma i bacaju pare ( nije jeftin preparat) bez veze ? Ne znam od koga i šta ste kupili i da li je bio u roku... dali ste pravilno koristili. O tome ne mogu Vam reći ništa jer preparat nije kupljen od nas. Ali da niste u pravu što se tiče sastava i drugih podataka to je sigurno. Srdačan pozdrav
 
Nazad
Vrh