Problemi u radu Poljoinfo foruma

@ Miladin

Da nije neki problem sa email adresom, vidi u profilu koja je upisana.
 
Nekako ti se prikazala osnovna tema na forumu, umesto ove prilagođene, Ne bi trebalo biti razlike, osim u bojama i ikonicama.
 
Ako je samo to u pitanju,nije velik problem naravno,malo mi je samo cudnije navikao sam na klasican izgled :).Hvala na odg.
 
U principu se podešava u donjem levom ćošku na forumu, ima opcija za teme foruma i za jezik foruma.

 
Na chrome-u je prestao da mi radi skrol na mišu samo na ovom forumu, šta god drugo da otvorim radi. Nisam probao drugi browser. Da li još neko ima takav problem?
 
Meni se isto to dešava s vremena na vreme, pa sam provalio da ako ugasim sve prozore (ako ih ima više), pa ponovo startujem Chrome, radi ok. Zanimljivo je što scroll radi i dalje na drugim tabovima, jedino ovde zaglavi.
 
Ljudi jel vam se sviđa nov izgled foruma? Meni je pomalo konfuzan, nema više nove poruke....moram da tražim po temama.
 
Bio sam na onom plavom sajtu, uzas. Tek sad sam skontao da dole ima link "ceo sajt" pa kad sam kliknuo, vratio mi se na stari. Uzas!
 
Molim moderatore da obrate pažnju! provukao vam se neki Dangtan koji mi šalje bezobrazne poruke na PP:)))

dangtan291990
user-offline.png

Banned Datum pristupanjaJan 2017Lokacijadangtan291990Poruka0Zahvalio se0Zahvaljeno 0 puta na 0 porukaDownloads0Uploads0

Chào bạn dzionik

HI !!!

Shop chuyên cung cấp các mẫu áo bra - áo lót nữ - đồ lót nữ

chi tiết truy cập tại fanpage : dolotnuphongcach hoặc aocagedbrahanoi
054200191


Džaba ste ga vi banovali kad se on još koprca:)
 
Nazad
Vrh