Problemi u radu Poljoinfo foruma

Opera je program koji se na izveštaje oslanja na rusku firmu Yandex koja opet nije preterano ažurna sa beleženjem stanja na terenu. To izgleda ovako, kad ih kontaktiram dobijem odgovor nakon četri dana, ako ga i dobijem. Kad kontaktiram Google odgovor stiže u roku od 24 sata.

Opera za te informacije (na osnovu kojih postavlja upozorenja) kaže da nisu njene već da ih uzima od pretraživača. Tako da od njih nema koristi za komunikaciju, već samo ostaje da se sačeka.
 
Meni su preporucili da "idem na napredno", i tako je valjao.
Ali imam jos neki problem.
Malo sam bio lenj (doduse nemam vremena), pa ne pratim forum svaki dan. Pa kad kliknem (kod topika) da ide na prvu ne procitanu poruku, prebaci me na pocetak druge stranice (tacnije na pretposlednju stranicu), a ne na prvu ne procitanu poruku (ako imam napr. 4-5 str. koje nisam procitao). Pa onda nistam nazad da nadjem posledju procitanu, pa nastavim da citam - da ima smisla... Ne znam da li mozete da razumete sta sam hteo objasniti. Koristim Chrome.
Da li ima neko slican problem?
 
Imam problem kad otvorim forum pojave se sve ikone na početnoj stranici na trenutak i nestanu.Ostaje samo naslov s reklamama kad kliknem na naslov ponovo se sve pojavi i nestane neznam kako da vrtim da bude kao i dosada
 
Probaj sa drigim Browserom da vidiš forum (Chrome, Firefox, Opera, IE) možda je tu negde problem.
 
Čini mi se da je otežano slanje privatnih poruka. Da li možete da pogledate. Prijavljuje da primaoc nema mesta za poruke a nije tako.
Hvala
 
Imam problem sa postavljanjem slika na forum. Probao sam preko dva sajta za upload i stvar je ista.
 
Lazna uzbuna. Napisao sam vam u temi "Postavljanje slike u poruci" da je problem bio kod mene sa browserom. Nakon reinstalacije sve radi ok.
 
Ponovo problemi sa SPACEBAR kod citiranja posta, odnosno kod odgovora na citirani post. Zar to ne moze da se resi?
 
Pozdrav imam problem prilikom prijavljivanja naime da bih se prijavio moram u pretraživač da ukucam bilo šta onda me prebaci da se prijavim i tek onda se mogu prijaviti i još mi ne radi ništa u gornjem delu obaveštenja moj profil i kontrolni panel...
 
Koji brovser koristiš (Opera, IE, Firefox, Chrome) ?

Da li neko još ima sličan problem.
 
Dali neko zna zašto nemam trenutno obavještenje u emailu na preplaćenim temama, dobijam obavještenje samo na kontrolni panel.
 
Nazad
Vrh