Problemi u radu Poljoinfo foruma

To sa Operom i Avastom će potrajati još par dana, čak i Google ne pravi više problema oko toga međutim ima još upozorenje u rezultatima pretrage.



Kada im javimo (bilo kome), odgovor je uvek isti, da je potrebno malo vremena dok se sva upozorenja sklone.
 
Mogući su problem i u radu, bar prema javljanju članova vezano za mawer. Generalno čišćenje foruma sledi za vikend, pa je moguće da neko vreme neće biti dostupan.
 
Kod mene se ne vidi opcija ''Zahvali se'' i ne vidi se ono koliko clan ima pohvaljenih poruka.Nema ni reklame za KWS i ostalih reklama.Svejedno da li ulazim preko kompjutera ili telefona.
 
Poslednja izmena:
Isti problemi i kod mene.javlja malver i na privatnim porukama ne moze se napraviti razmak izmedju reci.
Od danas je nestalo dugme za zahvalu.Da li je tozbog foruma neki problem ili sa mojim kompjuterom?
 
Još ako smo se za džabe jedni drugima onoliko zahvaljivali ... :osmeh: ...
img.php
 
Ma nema veze, napravićemo forum još lepši, bolji i stariji.... :osmeh:... ima da se zahvaljujemo od početka... ionako čitam teme koje me zanimaju ponovo i iznova... evo pre par dana sam se zahvaljivao na temi šljiva na nekim postovima iz 2013...
 
Ja bi rado menjao opciju zahvali se za opciju blokade citiranja postova i slika.Počelo se preterivati sa time a najpre će proraditi opcija žuti i crveni kartoni koliko mi se čini.
 
Nazad
Vrh