Problemi u radu Poljoinfo foruma

Da li je problem baza ili web server ?
Ako je baza u pitanju i ako je u pitanju mysql ili PostgreSQL baza, nudim vam jedan database server kod mene na poslu ako zelite da testirate (besplatno naravno) :cao:
 
Ja mislim da konekcija sa serverom zaisi i od nase veze.Ja kada imam dobru vezu sve je OK a kada imam losu koci li koci, jedva ucita i Google a ne neki sajt.
:ppozdrav:
 
Ma imam ADSL sve ucitava za sekundu samo poljo nece. treba cekati i minut da prbaci sa jedne opcije na drugu.
 
Po mojoj proceni forum ce propasti ako ostane ovako, ja cekam po par minuta da mi otvori jednu stranicu :udri: :udri: :udri:
 
Ja sam uvek za akciju za opšte dobro, a u ovom slučaju je to da nam forum radi kao pre, ili da ga ne "čekamo dugo".Ako treba da se finasijski "podupre"
predlažem opet neku akciju poput majica.Neka ekipa osmisli neku akciju u kojoj ćemo mi po neku kintu uplatiti za opšte dobro.
 
Slažem se u potpunosti! Može i bez majica ako je potrebno.

Ako je problem tehničke prirode onda uz potrebna finansijska sredstva sigurno može lako da se reši. Koliko nas je na forumu, brzo i lako bi smo skupili potrebna sredstva čak i ako se samo objavi broj računa pa da svako uplati koliko može i želi.
 
Bilo bo dobro ako je to za dobrobit foruma. Samo neka NOVII da zeleno svetlo i da se pocne, sa dobrovoljnim prilogom koji bi se oznacili kao donacija jedino je problem ziro racun.
 
trenutno sam kod tetke na internetu i kod nje forum jako brzo otvara.... za 10 sekundi posalje poruku .... Kod mene koji imam sproiji internet i losiji kompjuter sporo ucitava i pisanje je nepodnosljivo.
 
Nazad
Vrh