Problemi u radu Poljoinfo foruma

Evo kritike koju sam hteo da uputim prvog dana kada formirana nova verzija sajta. Deo koji se odnosi na poruke, primljene, poslate, je los, zaista. Nepregledan je, konfuzan, a ne razumem zasto? Ranije je to bilo mnogo bolje, jednostavnije. Uvek se javi problem prilikom slanja poruka. Ne dobijam infomaciju da je poruka poslata. Nemam bazu poslatih poruka i tako dalje. Zaista je konfuzno!!! Malo sam se iznervirao prilikom slanja poruke pa motam da vam kazem sve ovo:) Inace, sve ostalo je u redu!

Pozdrav!
 
I ja se uvek iznerviram kad se o jednom istom problemu pise po ko zna koliko puta,jedan od tih primera je i baza poslatih poruka koja po zelji moze da se ostavi i cuva poruke ili deaktivira.
Pozdrav.
 
Pozdrav! Interesuje me da li se kod blažih slučaja banovanja može ostaviti uključena opcija da se dobijaju e-mailovi o temama koje dotični prati? Lično mi ne smeta kad me banuju - svako radi svoj posao. Ali mi smeta što danima ne dobijam izveštaje o temama gde sam aktivan.
Pa ako bi mogao nekakav kompromis da se napravi u budućnosti, bio bih zahvalan.

Ujedno se izvinjavam kolegama ako su mi kojim slučajem u nekoj temi postavili pitanje a ja im nisam odgovorio. Neka mi se obrate preko PP ako je stvar važna. Hvala na razumevanju.
 
Za slanje e-mailov sa novim vestima o forumu je realno najlakše poštovati pravila foruma i tada nema isključivanja sa foruma.
 
Pitanje za vlasnike foruma. Da li ce uskoro biti verzija poljoinfa za mobilne telefone? Stari forum je to imao, odlicno je radilo.
 
Koji telefon koristis i koju aplikaciju koristis za net na telefonu?
 
Koristim Soni Erikson K550i. Aplikacija - pretrazivac, fabricki od SE. Pocne da ucitava i samo mi saopsti da je navedena stranica prevelika, potom prekine ucitavanje. Probao sam i sa SE k800i, K750i i sa Samsungom novije generacije.

Resio sam problem instaliranjem Opere Mini. Zahvaljujem se clanu jbrtka na pomoci i savetu :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Taj problem sa otvaranjem novih tema, iako članovi imaju preko 30 postova se nedavno pojavio. Za sad ima samo još jedan slučaj, pa dok se to ne reši, jedino ostaje da se javite urednicima dela u kojoj želite temu, pa ćemo je otvoriti. Tako ćemo morati dok ne vidimo gde je greška.
 
Oglas je u pitanju ali i on spada pod temu! Pokusao sam da se odjavim i prijavim opet ali ne vredi.

---------- Poruka napisana 19-02-12 u 00:44 ---------- Prethodna poruka je 18-02-12 at 21:54 ----------

Izvinjavam se ako dosadjujem ali cisto da javim kako bi urednici znali da je sad sve uredu sa postavljanjem teme.
 
To je i meni bilo malo konfuzno,u podtemi je tema Ltz prazna,udji u Ruski proizvodjaci i dole je tema Ltz u kojoj se pise.
 
Nisam znao gde da postavim pitanje pa reko ajde ovde.
Ko moze da mi kaze koja mi je lozinka na forumu,jer sam je zaboravio :osmeh:...Hvala...
 
Nazad
Vrh