Problemi u radu Poljoinfo foruma

Probaj pošalji nekom drugom, ako drugom ode poruka onda je prepun pp onom kome šalješ, a može da bude i tvoj pp prepun
 
pozdrav svima imam problem nemogu ubacit slike na forum trebam pomoc

---------- Poruka napisana u 23:03 ---------- Prethodna poruka je at 23:00 ----------

evo sta mi se pojavi This IP address has been banned for violating
our Terms of Use
 
Da li postoji mogućnost da se novim članovima onemogući dalje pisanje po forumu ako ne pročitaju pravila foruma, pošto stalno nalećem na pitanja zašto oni ne mogu da otvore novu temu i slično i stalno im neko objašnjava i PREPRIČAVA pravila foruma?
 
Na žalost, ne mogu se nikako naterati da prošitaju pravila foruma. Varijante da im neko vreme stoji spisak pravila prilikom registracije, ono otvori se prozor pa stoji otvoren 20 sekundi, pa tek tada mogu nastaviti dalje sa korišćenjem foruma ili bilo kakve druge, ništa od toga ne pomaže. Svima bi nam bilo lakše da se to tako odradi, da odvoje malo vremena pa da vide kako to ide.

@ dejan 351
Realno, samo smarajući druge ljude, mogu privući malo poseta. Jedino što mi možemo da odradimo jeste da isključimo te naloge, koje prave dvojica dobrovoljaca, sa različitim korisničkim imenima. Kao što je rečeno ako vas neko smara preko privatnih poruka, javite administratorima i mi ćemo pokušati da to rešimo.
 
Pitanje:zasto u zaglavlju foruma pise jezik Hrvatski?pokusao sam da promenim na srpski,ali se nakon logovanja vrati na prethodno...
 
molim pomoc administratora ili koga vec jos.stavim sliku na profil ali je kao sto vidite ne prikazuje,stavio sam malu opet nece :sta: kad hocu da je sacuvam poruka foruma je

<Invalid File>:sjasi:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh