Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ni kod mene nije bolja situacija....
 
Večeras koči katastrofa... Nepodnošljivo je... I uspeo je da me pobedi, odustajem, odoh dok se ovo ne stabilizuje, u suprotnom cu razbiti monitor. :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Večeras mi je administrator poništio epsku priču o Ciganima (sa sve muzikom).

Ostajem veran našem sajtu, bre !!!

Šaban Bajramović - Đelem đelem
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BdVVXt29bos[/youtube]
 
Kočenje se dešava samo danju (odnosno kad ima puno korisnika) Ja ujutro kad dođem sa posla ( posle 5 časova - radim trenutno noćnu ) uopšte nekoči, sve je to do hostinga. Forum ima dosta modova + indexiranih tema što zahteva puno učitavnja (protoka) od hostinga prema korisnicima a to pored nas toliko i toliko indexiranih tema hosting nestiže. Rešenje bi bilo u kupovini (Dedicated Servera) koji nisu jeftini
Primer: (server)
Intel® Core™ i7-920 Quadcore incl. Hyper-Threading Technology
8 GB DDR3 RAM
2 x 750 GB SATA-II HDD (Software-RAID 1)
1 GBit OnBoard connected at 100 MBit
Backup Space 100 GB
Traffic Unlimited
Jedino što takav server košta 50 eura mesačno + instalacia samog servera 150 eura, što ide uz prvu ratu.
Primer servera sam napisao iz http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/eq4/
Narabno ima i jeftinijih ali ovaj mi se čini najviše dobijenim.
Ja baš uzimam taj od sledećeg meseca pošto mi trenutni koji imam već 3 godine je dosta slab (ima samo 1GB ram memorije)
Al da nepišem OffTop, ukratko jedino rešenje za ovaj forum je kupovina jednog takvog Servera za hosting da nebi dolazilo do sporog učitavanja foruma.
 
Pa,moguce je......kao da mi je sad malo,malo,malo....bolja situacija nego danas.Ali,znam da je bilo i brze,i to zimus,a bilo nas je zimi vise na mrezi,nego sad. :cao:
 
sad čitam postove i skapiram da je problem kod sviju a ja mislio da moj komp zafrkava a on nov novcijat :haha: pa šta je uzrok problema treba mi po 5min. da se konektujem a nekada i to vrlo često i neuspem pa odustajem a ova nova aplikacija ili kako se već zove nije loše sviđa mi se pohvala za moderatore ili ko već to radi svaka čast :D ::svaka cast:: :cao: :ppozdrav:
 
Sad testiram da nije problem u onoj standardnoj grafičkoj temi, da vidim koliko se brzo učitava sa ovom osnovnom temom.
 
malo prilagodjena
ima na stotine gotovih tema, pa svako bira sta želi
 
novii je napisao(la):
Sad testiram da nije problem u onoj standardnoj grafičkoj temi, da vidim koliko se brzo učitava sa ovom osnovnom temom.

Samo sto je i dalje ucitavanje zalosno spor, skoro kao i na starom forumu.
 
Nazad
Vrh