Problemi u radu Poljoinfo foruma

Kako si postavljao slike, direkno upload na sajt ili preko nekog destog servisa ( Tiny pics ). Sad sam predstavio problem nekim koji se bave bazama podataka, pa ću videti kasnije šta oni kažu.
 
Direktno upload na ImageShack.
Post je spojen: [time]уторак, 13. јул 2010. 06:30:43 MST[/time]
_________________________________________________
Pokušao sam ponovo da postavim temu, ali i ovaj put bez uspeha. Sad mi je izbacio drugu poruku, kopiraću je, možda vam pomogne u rešavanju problema.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, support@supportwebsite.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Apache Server at poljoinfo.com Port 80
 
Alo ljudi, ima li rešenja za ovaj problem? Pokušao sam da podelim ceo post na dva dela i tako smanjim broj slika po postu, ali ni tako ne mogu da postavim novu temu. Opet dobijam poruku greške:

Greška u bazi podataka: MySQL server has gone away
Datoteka: /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Subs.php
Linija: 3090Greška u bazi podataka: MySQL server has gone away
Datoteka: /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Load.php
Linija: 2020

Da li je možda broj redova teksta prevelik za jedan post?
Molim vas, uradite nešto da postavim ovu temu! Baš mi je stalo da se ta fotoreportaža vidi na forumu. :ppozdrav:
 
Jedino da se podeli na jos vise postova, neznam kakve su slike, kojeg formata i koje velicine. Da bi se sprecila zloupotreba foruma, neke akcije su vremenski ogranicene. E sad vidim da je to problem ali neznam gde to zastane.
 
Ok, evo pokušaću da podelim sve u više postova.
Post je spojen: [time]1279278375[/time]
_________________________________________________
Uspeo sam najzad! Podelio sam ceo materijal na tri posta i tako je prošlo. Izgleda da tu ipak postoji ograničenje na broj slika po postu ili količinu MB po postu.

Želeo sam ovom fotoreportažom baš da vidim kako će sve to ići sa postavljanjem na forum, jer imam dosta slika i klipova sa takmičenja u oranju u Srbobranu kao i sa takmičenja 24 časa oranja, pa sam mislio da i to prikažem na forumu u obliku fotoreportaže.
 
Problem je u vremenu potrebnom da se to odradi od strane baze podataka. Slab sam sa bazama, pa nbi bas cackao puno oko toga. Pre neki dan sam nesto sj***o, pa je Culy morao resavati to popodne.
 
Nista strasno samo sto u pretrazi Stocarstvo nema rubrike Kunicarstvo. No i bez toga se moze naci samo malo teze za pocetnike.
 
Izgleda da je neko minirao poljo info juce ceo dan nedostupan. Zna li se neki konkretan raylog. :bravo:
 
pa mnogo pljujemo po poljoprivrednoj mafiji i bagri koja se izivljava nad proizvodjacima, pa nije ni cudo... cudi me da nam zakonom ne zabrane da komuniciramo... bem ih usta lopovska i monopolisticka...
 
Problem od pre neki dan je napravio mod Pretty URLs, koji koristimo u sklopu foruma radi poboljšanja SEO. Ne znam tačno zašto je taj paket počeo da brlja, ali se i to brzo rešilo.
 
Ma da se organizujemo po principu trojki, pa da organizujemo na F . Gori neki mali tecaj , kontradiverzantski, pa da im napadnemo SVE zensko od 16 godinica pa na gore :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh