Problemi u radu Poljoinfo foruma

U nekim slučajevima pomaže.
 
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache Server at poljoinfo.com Port 80

Ovo mi se pojavljuje sa vremena na vreme i neće da mi učita stranicu. Jel do mene ili do foruma-servera?
 
mims je napisao(la):
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache Server at poljoinfo.com Port 80

Ovo mi se pojavljuje sa vremena na vreme i neće da mi učita stranicu. Jel do mene ili do foruma-servera?
i meni se ovo isto događa s vremena na vreme
 
Ja se logujem preko proxy-ja poslednjih mesec dana, ne mogu direktno na sajt, i dalje vidim mod odrzavanja.
 
Pažljivo čitam sve 3/tri (trenutne) stranice ove teme. Pomalo mi je jasna problematika.

Da bih sebi pojasnio problem (pošto mi, od prekjuče, počesto blokira Internet kada šaljem poruke na PoljoInfo.com, iako imam dobar ADSL), pozovem mobilnim telefonom dvojicu vrsnih stručnjaka za informatiku (pozovem brata i drugara koje, Bože zdravlja, možete upoznati na nekom od naših druženja).
Ukratko izložim problem i pošaljem link ka ovoj temi.

Rešenje ovog problema je da nema problema. Naime, koliko para toliko i muzike.

Zato smatram da je potrebno, u najskorije vreme, rešiti pitanje finansiranja Foruma i na zdravim finansijskim osnovama zasnovati novi Forum kod Internet provajdera koji može izdržati (uslovno rečeno izdržati) doslovnu navalu od nekoliko stotina korisnika i pisanje par desetina poruka u isto vreme.

Nisam stručnjak za ovu oblast, no ljubitelj sajta PoljoInfo.com
Verujem stručnjacima koje sam konsultovao.
Verujem u PoljoInfo.com
:ppozdrav:
 
danas mi se pri logovanju pojavio problem,naime kad sam otvorio internet explorer i usao na poljoinfo,ispisalo mi je sledece :
izvinjavamo se staky,zabranjeno vam je da koristite ovaj forum.
zabranjena ip adresa.
nisam mogao da verujem niti neznam o cemu se ovde radi.
zatim sam nazvao kolegu i pitao ga sta je to i rekao mi je da se taj problem i njemu pojavljuje,i da ide kroz proxy sajtove kad ima ovaj problem.
ja sam to isto pokusao i uspelo mi je.
nadam se da nemate nesto protiv toga?
 
To je posledica "ludovanja" tvog kolege Džonija, Feniksa...

Možda je i sada pod nekim lažnim nickom na forumu, ali čim počne da pravi probleme - ćao...
 
Da dodam za one iz Bačkog Petrovca (pošto nas ima oko 15 članova) Meni se isto dešavalo da imam IP Ban a pošto svi imamo dinamišku IP od istog provajdera kao i ~JOHNY~ imamo i mi IP Ban na taj IP. Dovoljno je uraditi restart Modema (kao što to i Johny radi), ali ponekad nije ni to dovoljno,Ja sam tako imao i 2 puta po ceo Mesec IP Ban, dok se nisam setio da nije dovoljno izmeniti samo IP nego treba očistiti i "Cookies" ( kada resetujete Modem i izmeni vam IP i ako imate i dalje napis da zabranjen IP, Desnim Myšom na forum - opcija "View Page Info" - Gore idete na "Security" i idete na "View Cookies" i tamo ih sve obrišite ) posle samo Reloadujete Forum.
 
Znam kako se mogu davati Banovi i na SMF i na IPBoard i na PHPBB2, PHPBB3 i u bazi SQL i na samom Hostingu, ja sam samo opisivao članovima iz B.P. da nekad nije dovoljno samo restartovanje Modema.
 
Ne mogu da postavim novu temu u delu Kombajni i berači. Radi se o fotoreportaži postavljanja gusenica na kombajn i vršidbe sa takvim kombajnom. U fotoreportaži ima 43 slike a slike su 800x600 ili manje. Izbacuje mi grešku:

Greška u bazi podataka: MySQL server has gone away
Datoteka: /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Subs.php
Linija: 3090Greška u bazi podataka: MySQL server has gone away
Datoteka: /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Load.php
Linija: 2020

O čemu se tu radi? Žao bi mi bilo da mi propadne ceo trud jer sam popizdio dok sam podigao slike na net i sve to iskucao. Nema šanse da sve to ponovo radim u thumbnail veličini...
 
Nazad
Vrh