Problemi u radu Poljoinfo foruma

Drago mi je što je forum proradio, jes' da smo naviknuli na stari interfejs, ali da damo šansu modernijem izgledu. Malopre sam ušao, nisam stigao da pregledam sve nove stvarčice, ali jedna bitna stvar nedostaje. To je ono dugme za preskočiti na prvu nepročitanu poruku u svakoj temi gde je pisano. Pišem za verziju sa Windows-om, na tapatalku je drugačije (mada je i tapatalk imao neke probleme u radu).
Sad je malo i sajt u rasulu sa ovim novinama, dosta tema sam već pročitao a i dalje mi stoji boldovano kao da ima novih poruka. Ali nebitno, to bi trebalo da se reši samo od sebe. Ali za onu prečicu, molim nadležne da uvaže predlog, hvala ;)
 
To "dugme" za nove neprocitane poruke u temama koje se prate obavezno da se vrati. Ovako vise ne znam sta sam procitao, sta je novo, sta staro. Na ostalo cemo se privici u hodu.
 
U gornjem desnom uglu piše idi na novo-kada uđeš u željenu temu.
Treba prečica do praćenih tema i da se izdvoje teme ukojima ima novih postova .
 
Ne mora da se otvori tema .Klikom na temu izbaci nove ne pročitane odgovore.Lepo piše "Novo"
 
Tu senalaze sve teme , a ako nije pisano u temi koju pratiš, ona se neće ni pojaviti. Ovo jeste zaobilazni put, ali trenutno je prioritet sa rad oko regisrovanja članova, sprečavanje spamera, a videćemo čim dođe na red da se reši ovo dugme, jer iskreno i meni nedostaje.
 
Ušao sam ja u srž problema.Uđem u praćenje i tu se pojavljuju moje teme.Uđem na zadnju stranicu i stisnem-idi na novo,dođem do poruka koje nisu pročitane.Sada su već teme u kojima ima novih postova na vrhu liste i bleđe su.Pre su nestajale a sada samo budu podebljane:ppozdrav:
 
Imam problem sa pristupom preko Tapatalk. Sa drugim forumima nema problema.
Pri ulasku u Poljoinfo preko Tapatalk, odmah izbaci i dobijem: Network error get_config
 
Pristup sa tapatalkom će se rešavati za vikend ili početkom sledeće nedelje.
 
Hoću da postavim sliku screenshot u Temi Vremenske prilike...
Nisam retard, ALI NIKAKO NE USPEVAM !!!
Idem na ono: unesite sliku, redovno copy-paste Link, al' jest', malko tomorrow, ili morgen, isto mi je...
Neće, pa NEĆE !!! 😡
 
Za slike bi najbolje bilo da se uvede mogućnost uploadovanja direktno sa računara/telefona na sajt (kao za postavljanje sličice iznad imena korisnika).
 
Test slike




Da li još neko ima problema sa postavljanjem slike na poljoinfo forum?

Što se tiče postavljanja fajlova - slika direktno na forum, to se neće omogućiti u skorije vreme. Problem su autorska prava, jer se povremeno postavljaju slike čiji autori nisu članovi, već su slike preuzete sa drugih sajtova.

Trenutno sam ja odgovoran /jer sam omogućio i nisam sprečio kršenje autorskih prava kao vlasnik foruma. Ukoliko dođe do nekih promena, pa da odgovara i plati onaj ko je postavio sliku bez dozvole autora, tada bi se omogućavalo postavljanje slika na forum.
 
  • Sad
Reagovanja: PGR
Nazad
Vrh