Problemi u radu Poljoinfo foruma

Majku mu nismo samo Dobrodol i ja ne zadovoljni nekim stvarima na forumu?I moderatori pošu van teme o članovima da ne divanim,i ako neko piše van teme red je da se opomene na PP pa ako nastavi Banuješ ga bez opomene!A ovo je onako pokvareno ispod žita banovanje neki poeni pm...(Reci mo ko čoveku ako nastaviš pisanje van teme bićeš banovan i kraj):bravo:
 
nohdmo.png


Koliko vidim odbio si i to kategoricki.
 
Probaj drugi browser (Opera, firefox, IE. Da li još neko ima problem da pristupi svom profilu.
 
Samo piši ono što znaš jer ćeš nekome pomoći. Ima nas kojima je tvoje pisanje od koristi a sigurno će biti od koristi i nekim budućim članovima.
 
Ajde da ispricam nesto sto nema veze sa temom a mozda i ima kaze :eek:tisla tri coveka svetom Petru da im resi gde ce ih poslati u raj ili u pakao,pa kaze prvom ti si silovo ,zlostavljo si zene u pakao,drugom ti si pljackao i krao u pakao a trecem kaze u pakao bez objasnjenja.To bilo krivo ovom trecem pa se zalio a sto ja u pakao kad nisam ni pljackao ni silovao ?a sveti Petar mu rece:nisi ali nisi ni uradio nista dobro. Dakle radite dobra dela:ppozdrav:
 
Dakle radite dobra dela:ppozdrav:

Poenta i jeste u tome što sam BIO DOBAR pa poklonio nešto nekome, i jedina moja "krivica" je bila u tome ŠTO SE NISAM POHVALIO NA FORUMU !!!
Eee, a kada me je drugi (taj kome sam poklonio), "spomenuo", a što ja nisam nikakvim gestom zahtevao ni tražio, našao se neko (stalno jedan i neponovljivi) i ništa drugo nije našao zameriti...
Činio sam ja i druga "bogougodna dela", tipa trčanje po ataru i slikanje raznih stvari, onda traženje po Katastru "izgubljenih", a nasleđenih Parcela, pa i ostalih, kojih ni ne mogu da se setim, ali ponavljam, NISAM SE POHVALIO NA FORUMU !!!
Šta bi tek rekao da sam i ovih dana poklonio nekome (Članu ovog Foruma) nešto ?
Ali, nije za priču na ovakvom Forumu...
"Zli jezici" bi i tu našli "skriveno značenje"...
Meni je srce na mestu (za razliku od drugih), kojima je "onamo južno", a za leđima...
I ja sam dobijao razne stvari od Članova Foruma, i nikome nije padalo na pamet da se time hvali !!!
A ja, OPET NJIMA ZAHVALJUJEM !!!:ppozdrav:
A ima ih mnogo !!!
Zato i neću da napustim Forum, puno sam dobrih ljudi ovde upoznao...
Ja zadatu reč držim (za razliku od "nekih" članova ovog Foruma) i ona je za mene svetinja !!!
Žao mi je
, ali MORAO sam da održim rečeno, a ogleda se u brisanju video zapisa i fotografija koje sam dugogodišnjim učestvovanjem na ovom Forumu, postavljao...
Do neke sledeće (a bolje) prilike...:cao:
 
Napisao sam na predhodnoj strani vec, ali ponoviću pa probaj.
Idi skroz dole, pa klikni na "ceo sajt".
 
Nazad
Vrh