Problemi u radu Poljoinfo foruma

Problem u temi

  • Rezervni delovi za kombajne
zadnji vidljiv post je 140. clana Nadalj 1.09.2014 a u stvari je 20.09.2014 od NA
Kako god da probam nema posta od clana North ARMY
 
Zašto kada koristim google ili čak i pretraživač na forumu dobijem ''arhivu'' a ne direktno postove na forumu
Znači tačno ukucam i znam šta tražim ali ne dobijem ono što tražim , problem je jer ta arhiva ima previše postova po stranici i opet nemožem da nađem traženi post a ni slike se ne prikazuju
 
Razlog za pojavu arhive tako često jeste forsiranje od Googla a i od ovih što su napravili vbulletin da se korisnicima ponude samo čiste informacije, bez grafičkih detalja.

Za traženje na stranici informacije možete da u Firefoxu pritisnete Ctrl i slovo f istovremeno, trebalo bi se otvoriti polje za pretraživanje samo na toj stranici.
 
Zašto kada koristim google ili čak i pretraživač na forumu dobijem ''arhivu'' a ne direktno postove na forumu
Znači tačno ukucam i znam šta tražim ali ne dobijem ono što tražim , problem je jer ta arhiva ima previše postova po stranici i opet nemožem da nađem traženi post a ni slike se ne prikazuju
I mene to nervira :udri:
 
Sad bi trebalo da radi i da se mogu videti poslednje poruke.
 
Nazad
Vrh