Problemi u radu Poljoinfo foruma

Имам од јустрос проблем са опером и отварањем странице форума. Овако је опера отвори
6jixrl.jpg



Исто тако се види са слике да конекција сајта није сигурна, исто то се појављује и у хрому, само што он отвори без проблема страницу.
2ry3a86.jpg

Да ли постоји нека могућност да се тај проблем некако реши?

До јуче је све радило нормално, а од јутрос ето појавио се овај проблем, не само са овим сајтом већ и неким другим које посећујем, међутим на њима за сада нема проблема као са пољоинфом....

- - - - - - - - - -

Решио сам проблем за сада, брисањем историје у претраживачу као и SSL у истом....за сада ради...
 
Valjda moze i tako,a meni kad ponekad isto se pojavi,(Google Chrome) samo odem scroll skroz dole na dnu poljo info stranice,i imas opciju nesto kao ''view forum'' ili tako nesto i izaberes full view ili sta vec pise,i onda ce opet biti normalno.
 
Imam 2 problema (jedan i nije, samo pre nije tako bilo).
1) nisam dobio izvestaj o novoj poruci, sto mi je komsija poslao - p.p. - pre 2 nedelj ( :( ) (skoro pa pun mi je bio sanduk, inace pre 10 sekundi sam dobio poruku - sledecu - a sad mi se "skocio" prozorcic...).
2) posle odredjenog vremena ako ne posetim stranicu (topic) na koji sam inace pretplatio, on "sam sebe" brise sa donjeg dela liste... (takodje kad kliknem da me baci na posledju ne procitanu... baci me na napr. poruku od pre desetak dana, iako ja nisam taj topic posetio napr. dvadesetak dana).

Sta li moze biti problem? ("stoni" racunar, takozvani lap top (ne kroz "pipac" telefona), google chrome)
 
Ovo suprimetili i drugi članovi foruma, ali tačan uzrok za takvo brljanje neznamo. Gledali smo sikustva i drugih koji koriste vbulletin za pokretanje foruma, ali nismo našli rešenje.
 
Kod mene isto problemi a dosta članova mi se žalilo na iste.Preko telefona se nekada ne vide slike i snimci dok se preko računara i lap topa vidi a nekada je i obrnuto.Da li je moguće da sama skripta ima neki problem ili je do web browsera?
 
Ta tema je trenutno sklonjenapošto je bilo nekih neregularnosti, pa dok se nevidi kako će se to podesiti.

Ovo sa slikama, ako je problem do foruma onda niko nevidi slike ili video snimke. Tako da je verovatno do uređaja sa kojih se pristupa. Meni je uvek interesantno da koja je stavka problematična, jer možda postoji način da se to reši. Ovako uopšteno je malo teže nešto precizno reći.
 
Jel ce ovakav izgled foruma da ostane ovo buletin? Pitam jer pre bilo preglednije i videlo se odakle su clanovi...
 
Ima li jos neko od clanova problem kada ulazi preko telefona na forum preko aplikacuje Tapatalk, pokusam da udjem izbaci mi pocetnu stranu foruma i odmah se sam vrati na pocetnu stranu gugla?
Pokusao sam da ponovo instaliram aplikaciju ali se problem i dalje javlja.
 
Ovo je interesantno, ako još neko ima sličan problem neka javi.
 
Samo da dodam kada ukucam na guglu poljoinfo i kada mi izbaci pocetnu i ispod glavnog linka za pocetnu stranu foruma imaju ponude, za svinjarstvo, poljoprivredu i kada kliknem na njih onda radi normalno ali mogu da gledam samo deo foruma na primer o svinjarstvu.
 
Izvinjavam se, do sada sam ulazio na gugl trazio poljoinfo i onda mi on izbaci dali cu uci preko aplikacuje Tapatalk ili nastaviti dalje preko gugla.
Sada sam se prijavio na Tapatalku i usaao odmah u aplikaciju, problem resen.

Hvala @Druskan
 
Eto, resio si problem. Ubuduce da znas, ako na telefonu budes pretrazivao uz pomoc Chorme, Opera (ili nekog drugog pregledača),neki forum i ukoliko podrzava Tapatalk, isto ce ti ponuditi dal hoces da nastavis preko tog pregledaca, ili uz pomoc aplikacije Tapatalk.
 
Ja ne mogu da lajkujem post preko tapatalka. Desava li se jos nekom?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Probajte cache memoriju da obrisete koju je nakupio Tapatalk. Ako i to ne pomogne onda clear data/brisanje podataka od Tapatalka, tada cete morati ponovo da se logujete prilikom ulaska u aplikaciju, ali trebalo bi da vam se pojavi ''lajkovanje''
Sve to radite u podesavanjima/aplikacije i nadjete Tapatalk.
 
Nazad
Vrh