Problemi u radu Poljoinfo foruma

nekome majmun nekome slonovo uvo, a nekome opet onaj čudni znak

Mislim da je jasno na šta sam mislio :D
 
:cao: Evo nije nikaki problem nego pitanje! Dali na forumu ima kakva tema di se mogu metat slike nesreča koje nam se dešavaju i sličnih situacija?! Imam par slika i video a nevidim nigdi temu. Ako nema ja ču otvorit ili neka netko od admina otvori i javi! :cao:
 
Konacno da vas pronadjem.Par dana nisam mogao otvoriti nas forum i verujte vec sam se zabrinuo.Ganjajuci po netu nase clanove dosao sam do saznanja da je problem bio u "isteklom domenu"(ispravite me ako gresim).Pozdrav svima i ajd :ppozdrav:
 
Nije bio istekao domen, nego je u pitanju bilo prekora;enje protoka podataka sa servera, mada je rezultat bio isti nna kraju, forum nije bio dostupan skoro dva dana. ::lose::

Takav propust se nece ponoviti. :cao:
 
ne mogu da ogovorim na oglase u rubrici potražnja. "odgovor" kao opcija ne postoji.dostupno je samo "označi nepročitanim" i "štampaj"
 
jel postoji neka fora u ovome ili je to sam kod mene. npr otvorim neku temu , napisem odgovor u nju i moram da izadjem iz te teme da bih video dalje odgovore jer ako ne izadjem iz teme ostaje mi samo moj odgovor poslednji. unapred hvala
 
Svaki novi post ide na kraj prepiske, tako ej namesteno, ako si to pitao. Malo si nejasno predstavio sta te muci.
 
Bilo bi ti bilo dovoljno da odradis refresh, a ne da izlazis i ulazis ponovo u temu.
 
Ne prihvata mi srpske fontove u porukama dosad je bilo u redu međutim danas....
ž š đ č ć
Post je spojen: [time]1260898034[/time]
_________________________________________________
Vidim da je ovde u redu ali u temi Svinjarstvo - svinjokolji i ulazak u EU moj poslednji post samo neki hieroglifi , pogledajte.
Post je spojen: [time]1260898413[/time]
_________________________________________________
Izvršio sam izmene izgleda da je u redu
 
imap problem, nekad mi se desava ovo, a nekad normalno se ulogujem,

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

* Početna
* Pomoć
* Prijavljivanje
* Registracija


Dobro došli na poljoprivredni forum - Poljoinfo.
Pošto će se uskoro raditi prelazak na novu vrstu foruma, veoma je bitno da proverite da li vam u profilu stoji e-mail adresa koju trenutno koristite


Došlo je do greške!
Izvinjavamo se miroslav k, zabranjeno vam je da koristite ovaj forum!
Zabranjena IP adresa.
Nazad
pa sad neznam o kakvoj greski se radi, napominjem da se to desava preko dana a uvece i nocu je ok. to se pocelo desavati negde odprilike od pravoslavne nove godine
 
Na žalost pošto su neki ljudi sprečeni da koriste Poljoinfo forum, a sprečeni su uz pomoć IP adresa, desi se da te neke adrese povremeno dobiju i redovni članovi foruma. Na žalost tu se ne može mnogo učiniti sa naše strane.
 
Pomaže li u tom slučaju promena IP adrese (ako je dinamička), recimo gašenjem i ponovnim paljenjem adsl modema ili nekim programčićem za tu svrhu (IP changer)?
 
Nazad
Vrh