LG hibridi kukuruza i suncokreta

Bobov ogled u Bašaidu
P6200033.JPG
 
Kada gos. dodjete na naem VASARU potrazime da se upoznamo.INACE ona po moderatoru neprigladna rec kad me vidis pasces od smeha.
 
@Farmer Bob, spremi mi jednu tablu za LG Poncho,mislim ovo cu dzabe da ti odradim ako zelis... :) Nije pored asfalta ali nije ni daleko,pitaju me ljudi stalno koji je,pa koji je...pa reko da olaksam i udarim tablu da svi znaju....Izgleda super za sada,pozz
 
Voleo bih da me gospoda sa foruma upute u ovaj respektabilni hibrid a jos vise ogled suncokreta,koji je to hibrid,ja sam trazio po katalozima,al' njega nema!?
photo0009.jpg

photo0010.jpg
 
Voleo bih da me gospoda sa foruma upute u ovaj respektabilni hibrid a jos vise ogled suncokreta,koji je to hibrid,ja sam trazio po katalozima,al' njega nema!?
photo0009.jpg

photo0010.jpg

Ne mogu da verujem!!!!Znaci to je tvoje delo...... ::samo bes::::samo bes::::samo bes::
"Neko"nam je uzeo dve table iz ogleda kukuruza,i stavio ovde....vidite gde?!Jutros sam bio u prolazu i vratio sve na svoje mesto,razmisljajuci svo vreme ko je ovaj bolesnik sto ima toliko viska vremena......a mozda i bolje da ne saznam.Mada sam razmisljao da angazujem brata koji radi u policiji,da uzme otiske pa da onda "popricamo"sa ovim dokonim covekom.....
U prethodnim mojim slikama ste mogli uociti ove hibride KUKURUZA ,i nema potrebe nasedati ovim provokacijama.... :ppozdrav:
 
Kako mislis moje delo?
Ti mene hoces da optuzis da sam to ja ucinio?
Kako ti mozes tako da nekog optuzis?


Ja sam slikao mislieci da je to tvoje novo ogledno polje,ni ne pomisljujuci da je to neko ispremestao!
 
@Farmer Bob, spremi mi jednu tablu za LG Poncho,mislim ovo cu dzabe da ti odradim ako zelis... :) Nije pored asfalta ali nije ni daleko,pitaju me ljudi stalno koji je,pa koji je...pa reko da olaksam i udarim tablu da svi znaju....Izgleda super za sada,pozz
Sredio sam ti za tablu,posalji mi tvoj telefon na pp,da ti covek donese sutra ili prekosutra.... :ppozdrav:
 
Aaaa znaci tako ide kod vas u preduzece,uz kataloge dajete hemijske pa ako kupe ostavite im hemijske i kasnije dobiju jos i majice i kackete,a ako ne kupe hemijske i kataloge prosledite dalje ??
 
Cekam te onda sutra!
KHm,khm......KUPCI SEMENA,IZVODJACI OGLEDA...... ::svaka cast:: a kad sam ja proletos trazio njive za ogled i promovisao seme.......slegali ste ramenima.
Jedan moj drug,veceras caskali uz pivo,mi je vec najavio da Bog da,na prolece duplira povrsine pod AGRISTEROM,a ubacuje i jos neke ranije LG hibride.... :osmeh:
 
Nazad
Vrh