Trenutne cene kunica na trzistu

dali neko zna koliko se trenutno krecu cene ociscenih kunica, imam na prodaju par komada ali neznam po kojoj ceni da ih dam.
 
Kod mene se krecu 1/kg.ociscen 540.dinata. Najbolje ti je da izracunas svoje troskove utroska hrane za period tova.
 
A kod mn je ziva vaga rasni 500 po kg a ne rasni tj mesanci oko 450 din manje vise... Za uredjene ne znam...
 
Kako god se okrene isplati se ih drzati ako ima kome da prodas. Racunica ti je vrlo prosta, jedan zec da bi postigao tezinu od 3.- 3.5kg treba da pojede 10kg kg granule sto je oko 500 dinara. Pa sad to pomnozi sa cenom zive vage pa racunaj.
 
Druze, jeli u tih 10/kg kocentrata potrebnih za prirast od 3/kg.zivo,uracunata i hrana zenke ili samo period tova 1.tovnog kunica?
 
Da stim da se hrane zajedno do odvajanja od majke a posle dok ne pojedu ostatak od 10kg. ako imas 10 malih kupis 100 kila granule i to ti je to. Sad ima i to koliko intenzivno paris zenku ako je paris posle treceg dana od okota onda opet imas zecice za mesec dana i opet nova tura granule. Ali ako paris jednom u dva-tri meseca onda je matematika malo dugacija.
 
Kunici mesanci,cene: Zive mere/kg.= 300.din. a ocisceno/kg = 540.din,mali starosti: 1.5 mesec = 300.din, 2,mes.= 450.din. 3.mes.= 600.din. 4.mes.= 750.dinara.
 
Evo proslo je dve godine,kako sam napisao cene Kunica,koje su i sada iste kod mene.Voleo bih da mi neko odgovori kako se sada krecu cene kunica u Srbiji.
 
Ima li neko da prodaje kunice za klanje ili sveze meso kunica, Beograd i okolina, i koja je cena?
 
pozdrav svima, imam jedno pitanje za sve koji rade ovaj posao. Da li ima neko ko otkupljuje kunice ili meso? Mislim na neku klanicu ili firmu,prvenstveno ako ima neko na jugu tj. juznije od Jagodine
 
Nazad
Vrh