Trenutne cene kunica na trzistu

Ako krenu prepirke ti gasi.
Dosljo kod mene je cena orijaskih saraca ko ima prave od 1000 do 1500 dinara od 2-2,5 meseca.To ti bas nevredi sobzirom da si iz Crne Gore ali eto da napisem.Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
napokon dobra tema ,,,,za sve koji prodaju orijaske sarce - zelim kupiti orijaske sarce ( cistokrvne tetovirane ) nalazim se u hercegovini - ljubuski , molim sve koji odgovaraju opisu moga oglasa da mi se jave privatnom porukom ili da postaju ovdije , hvala
 
Zelim nabaviti mladunce ovnolikog kunica zute ili zutobele boje. Neka mi se jave odgajivaci koji ih imaju. Hvala unapred :)
 
Juce sam prodo 13 mesanaca starosti mesec dana za 2000din cisto da ih nedrzim dugo jel samo gubim ::novac::.
 
Pozz svima!Jel ima neko na prodaju sarca muzijaka mladog zrelog za parenje ?Ako ima neka mi posalje poruku u inboxu...
 
Kod mene (Kraljevo) cena patuljastih je na pijaci 500 din.a u sopovima 700-1000 din.starosti 2-3meseca mada sam video i starije.
Pozdrav.
Ps.clanovima foruma koji se nalaze u blizini Ibarske magistrale (Kraljevo-Beograd), a zele da kupe patuljaste,mogu besplatno dostaviti.
 
Poslednja izmena:
Imam nesto svojih ali sam mislio da skoknem do pijace,slikam,postavim slike pa ako se nekome nesto svidi,ja prolazim 1-2 puta mesecno do Beograda poslom,pa mogu usputno da ponesem(nikakav interes samo usluga-druzenje).Ako se ovo kosi sa pravilima foruma moze i na pp.
Pozdrav!
 
Za koliko se moze naci par kunica, polno zrelih nebitna rasa ili mesanci , da se mnoze i da mogu da se kolju, ili je bolje nabaviti mlade mesec dva i cekati da polno sazre, i koliko bese im treba da udju u priplod jer sam se nacisto odaljio od materije :)
 
Kako gde mesance starosti 7-8 meseci mozes naci od 600 din pa navise.Uvek ti je jeftinije da uzmes tako neke od 5-6 meseci nego male, garant je isplativije.Mesancima da sazru treba 6 meseci maksimalno a mogu i ranije.Dok kod rasnih recimo belgijskih orijasa treba osam meseci i vise.Pozdrav :)
 
Danas na pijaci u kraljevu,orijasi(neznam dali su cistoj rasi),cena 250 rsd.mladi oko 2meseca.Patuljasti kunici 600rsd.komad(prodavac iz Cacka).U povratku svratim u jednu prodavnicu, gde drze patuljaste,cena je 500 rsd.
 
Sto se tice cene orijasa kod mene su muzjaci od 8mes. 50e ,a zenke iste starosti od 35e do 40e mladi su 750din. po mesecu .
 
Nazad
Vrh