Regent plug

  • Začetnik teme zemljoradnik
  • Datum pokretanja
iskreno da vam kazem... PUNO pitate ::namigivanje::
nije moj plug,prodaje ga covek iz AU koji dodje povremeno i donese robe...ja isao po nesto pa me zamolio da slikam i okacim :cao:
 
kako se taj plug obrce sa tim jednosmernim cilindrom...to mora biti neki dvosmerni cilindar da bi radio kako treba samo neznam kako taj jednosmerni radi....
 
Postoje jednosmerni cilindri sa oprugom koja vraća kontra smer , mada mi se ovaj čini mali da bi stala i opruga . Možda ovaj plugima cilindar i sa druge strane ili je priključak za drugi smer sa zadnje strane pa se nevidi !
 
To što ima jedno crevo ne mora da znači da nije dvosmerni cilindar (drugo nemora biti montirano) !
 
NA oznaka za Austriju je AT, a u okviru UN se još označava i troslovno AUT i numerički 040 ::namigivanje::
 
@
kiki
kazem da ima na slici samo jedan cilindar ..e sad ako nije kompletan plug mozda fali jedan cilindar... to neznamo
 
nisam znao
inace cugi onaj kontrolni sto sam te pitao o sortama psenice dobio sam 4 :cool:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236028680[/time]_________________________________________________
kompletan je plug
 
Čini mi se da su daske u dobrom stanju mislim na istrošenost !
 
Dragan18 je napisao(la):
ne..vec imam novi plug ne treba mi izradjeni krsh u dvoristu
tacno. neznam sta kosta 1600e na tom plugu, verovatno ga u inostranstvu odneo coveku iz dvorista a onaj mu jos i platio za odvoz
 
Nazad
Vrh