Spisak otkupnih mesta i cena

Danas 30 gajbi burlata lepog otislo po 100 dinara na pijaci u Ritopeku.za ruse se nije otkupljivalo zbog kise i samo ekstra kvalitet ce da ide .Doktorka i kasina ih ne zanima definitivno .Ici ce canetova .dotorke na pijaci niko i ne gleda jedino se cigani setkaju i izigravaju gazde sto kupujutresnje .bice svasta.:off_topic:Probao danas kajsiju iz grcke totalno bez ukusa da zatvoris oci i da ti stave u usta nebi znao sta je:off_topic:

- - - - - - - - - -

Danas prodato u vinci 35 gajbi po 200 din....otkupljeno je dve palete burlata i pola palete canetove (220)...sve ostalo je vraceno....ovo je katastrofa...burazer je imao lepu,cistu i zdravu tresnju,ali malo sitniju...nisu je ni pogledali...nosio za ritopek ni tamo nista...cigani mu na pijaci u ritopeku nudili 30 dinara...ne moze covek ni radnike da isplati...rusa uopste nema,svi su otisli za grcku ili ko zna vec gde....ovo malo sto se otkupi to uzimaju ovi nasi preprodavci pa voze za rusiju...tako se barem prica
tacno gazda jedne hladnjace je otisao za moskvu pre neki dan prodaje sleper tresanja i sleper jagoda
 
A da li ste mozda culi pricu da je neki nas lik otisao u grcku i zakupio plantazu tresnje,pa je uvezao u srbiju,prepakovao u nase gajbe i kao takvu izvezao u rusiju sa papirima kao tresnju iz ritopeka...i da zbog toga rusa nema...mozda to nije istina,ne znam,ali tako se prica...a mozda su samo seoske price...ko ce ga znati
 
Pa kolika je to plantaža kad je namirila sve potrebe Rusa za ovu godinu? I to je jedna dve ture, otkup je trajao po mesec dana proteklih godina.
 
Ja baš hteo da sadim i nešto canetove, ali ne uzeh grančice na vreme, sad se razmišljam da ostavim prostora za njih ili da nađem da kupim, dobra je ta canetova...inače ko nije u toku, to je Murzikova.
 
Xaxaxaxaxa....More,da nije i on uvezao iz Grcke,a? :osmeh:

- - - - - - - - - -

Mislim,tu se i papirima moze manipulisati...Sta zna rus sta je Grcka,sta je Grocka...I Vuk je gutao po koje slovo :haha:
 
prvo kisa nije padala tri nedelje ,drugo sad u ovom trenutku ako padne kisa za 24 sata se raskoka kao kokica .A 12 gajbi sa i nije neka kolicina .Danas 54 gajbi Burlata po 80 dinara :zli:sitaan za medalju..i danas finalno prskana erc ,crvena i ohridska protiv crvica.A zna se ko uvozi i prepakuje robu ja ne
 
Jel se pojavila šarena kod nekog i koja je cena? Idem sutra pa možda naberem par gajbica, podbacila skroz..
 
danas tresnje u Ritopeku 150 dinara gajba*prosek 6 kg*katastrofa pijac pun meni davali 25 dinara cigani,Otkup za rusiju ne ide uopste.Sutra ne beremo obustavlja se do daljnjeg::lose::
 
Nazad
Vrh