Spisak otkupnih mesta i cena

Neznam ,nisam išao, ja sam Burlat prodao a sledeća sorta neće još 7 dana
 
Ljudi pricaju o nekakvim dogovorima oko obaranja cene i slicno, to je tacno ali ima razlog po meni.

Burlat je prosao. Poslednji komad burlata je u Ritopeku odavno ubran. Nije vise interesantan. Sada stizu krupnije i kvalitetnije sorte i njih trenutno placaju 230-260 kao sto je npr Murzikova tj Canetova.
 
Drustvo,da li neko nesto zna o otkupnoj ceni visnje za ovu godinu?
A mozda je moguce i otvoriti novu temu kao prosle godine. Pozz
 
Pocelo je, ove rane sorte, ne znam cenu.

Pravi otkup krece sa pravim sortama (keckemetska, zaklopcanka, novosadske...) a to je okvirno za nedelju dve dana.

Posto i ja imam kajsije, ispraticu i prenecu vam.
 
Pijaca Nei Pori petak 23.06.2017

v2zhmq.jpg

11jvtxd.jpg

Trešnje su 3 eura ove su jeftinije jer su malo prezrele 2 eura ali su interesantne jer im sok sve farba u ljubičasto...
289am8l.jpg

6tjq53.jpg

20gjr6t.jpg
 
Danas u Vinči Beogradskoj otkup kajsija po 60 dinara, cuo sam i za 70.

Idu u male gajbe dva reda u vis oko 5-6 kila je gajba.

Mogu i malo manjeg precnika al ne bas sitne, ne smeju tacke da imaju, pakuju se crvenom stranom na gore.

Beru se 90 posto zrele, da se vidi zelena linija sirine malog prsta. Zrele ne primaju.
 
Danas kajsija 50 dinara. Ljudi, prolazi znas koje sr** pozurite nosite tu sitniju robu :D

Rinfuz u Vinci nije krenuo, u Ritopeku cujem neprovereno 25 dinara. Sasvim sam siguran da ce biti barem 30-35.
 
Ne znam od kakve koristi moze biti ali da podelim inf iz Nemacke od juce, kajsija 5e, tresnja 10 e, borovnica 15e, malina 8-10e. Cene su iz marketa i sa pijace a kupuju iskljucivo po 100 gr.
 
Ne znam, za breskve mi rekose da je nesto bolja cena od kajsija, 60-70.

Kajsije i danas 50 dinara. Cujem kod Rajka 55-60 za krupnije sutra teram tamo pa javljam.

Rinfuz 25, za rakiju 40.

Bice video kad se zavrsi upload, za sad malo fotki.







 
Ne znam od kakve koristi moze biti ali da podelim inf iz Nemacke od juce, kajsija 5e, tresnja 10 e, borovnica 15e, malina 8-10e. Cene su iz marketa i sa pijace a kupuju iskljucivo po 100 gr.

Gde to u nemackoj te cene?
Tresnja 3 e,krupna neka u pm,brskva 1.5e kg,nekatrina 2e kg.Na malo naravno,pijaca u pola centra jednog Nemackog grada.
 
Nije bitna samo drzava i grad vec i prodajno mesto.

Ni kod nas nije ista cena u Maksiju i na pijaci. Tako i u centru Lajpciga u marketu nije isto kao u Wallendorfu na pijaci.

- - - - - - - - - -

Oterao otac malopre kod Rajka, tamo placaju 60 za krupniju.

Kaze mu lik "Ne mogu da ti platim 60, mekane su, nece stici do Rusije, mogu da platim 50".

Cale ga naravno pitao "Znaci za 50 stizu do Rusije, za 60 ne?" i otisao.
 
Apsolutno tacno,sve saroliko a ono sto je za ovu temu vezano sve sto se tice otkupa neizvesno...lutrija.Zelim Vam svaku srecu i dobru prodaju, da naplatite i robu i trud.
Nije bitna samo drzava i grad vec i prodajno mesto.

Ni kod nas nije ista cena u Maksiju i na pijaci. Tako i u centru Lajpciga u marketu nije isto kao u Wallendorfu na pijaci.

- - - - - - - - - -

Oterao otac malopre kod Rajka, tamo placaju 60 za krupniju.

Kaze mu lik "Ne mogu da ti platim 60, mekane su, nece stici do Rusije, mogu da platim 50".

Cale ga naravno pitao "Znaci za 50 stizu do Rusije, za 60 ne?" i otisao.

- - - - - - - - - -

Svako uputstvo, komentar i preporuka na mestu, pogotovo za pocetnike kao sto sam i sam.
Video o rodu ali ima i kakve se beru za otkup koga zanima

[video=youtube_share;Tf50xggz_5s]https://youtu.be/Tf50xggz_5s[/video]
 
Juce na otkupu promena.

Jedno otkupno mesto je puklo pre par dana, juce drugo mesto odjednom ne otkupljuju ruzu, samo rinfuz. Posle poceli ruzu po 30.

Na drugom mestu 40-45.

Tako je u Vinci, ne znam Ritopek i okolina ali je sigurno slicno ako ne isto.

edit: doznao sam da je bilo i za 60 juce.
 
Poslednja izmena:
Cena i dalje nepromenjena. Od 40 do 60 na nekim mestima za bolju robu. Meni daju 45 al ne biram previse samo da nisu klikeri i naravno ciste koliko je moguce, tolerise se tu i tamo ogrebotina od grane ali ne i rupe tj probijena koza.
 
Nazad
Vrh